Poonik Ginekolog NZOZ-ARKA Krakw
Telefon calodobowy w naglych przypadkach
+48 602354237
REJESTRACJA TELEFONICZNA
12 427 20 20
12 427 15 48
godz. 8:00 - 20:00
 • Nasz personel


  Uwaga: obowiązkowa rejestracja telefoniczna, godziny oraz dni przyjęć mogą ulec tymczasowej zmianie!

  Ginekolog-położnik NZOZ Arka Kraków

  – specjalista medycyny zajmującej się profilaktyką i leczeniem chorób żeńskiego układu płciowego, ze szczególnym uwzględnieniem ciąży, porodu i okresu poporodowego. Zadaniem ginekologa położnika jest obserwacja i badanie zdrowia oraz rozwoju dziecka przed porodem oraz w trakcie. Ponadto specjalista ocenia stan zdrowia matki oraz jest odpowiedzialny za prowadzenie porodu.

   

  Dr Andrzej Bałasz

  Specjalizuje się w Ginekologii i Położnictwie, Leczeniu Niepłodności Par, Ginekologii Diagnostyczno – Operacyjnej, Kompleksowym Prowadzeniu Ciąży oraz Badaniach Prenatalnych

   

   Ordynator kliniki ginekologiczno-położniczej ARKA.

  Specjalizuję się w kompleksowym prowadzeniu ciąży. Odbieram porody naturalne oraz oraz porody metodą cesarskiego cięcia. Wykonuję ginekologiczne zabiegi chirurgiczne, metodami tradycyjnymi, jak i endoskopowo. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem niepłodności we współpracy z kliniką EuroFertil z Ostrawy. Prowadzę diagnostykę i terapię zakażeń narządu rodnego, klimakterium, mięśniaków macicy.  Posiadam duże doświadczenie w dobieraniu antykoncepcji (stosuję także antykoncepcję awaryjną – po stosunku). Wykonuję badania USG.  Wykonuję ponadto diagnostykę nadżerek, badania cytologiczne, diagnostykę chorób przenoszonych drogą płciową (HPV, Chlamydia trachomatis, Ureaplasma, Mycolasma  itp.), wymazy bakteriologiczne, badania genetyczne (profilaktyka raka jajnika, sutka, szyjki macicy) oraz badania genetyczne prenatalne (Test Nifty, Test Harmony, Test SANCO).

  Zapoznaj się z opiniami o mnie:

  https://www.rankinglekarzy.pl/andrzej-balasz/ginekolog-ginekolog-poloznik-seksuolog-usg-usg-ginekologiczne/krakow-2293?opinion_sort=date#opinie

  Zakres świadczonych usług:

  wizyta ginekologiczno-położnicza, USG ginekologiczno-położnicze, kolposkopia, krioterapia, zabiegi ginekologiczne w trybie chirurgii jednego dnia

  Poniedziałek 10:00 – 13:00
  Wtorek 10:00 – 13:00 oraz 16:00 – 19:30
  Środa 10:00 – 13:00 oraz 16:00 – 18:00
  Czwartek 10:00 – 13:00 oraz 16:00 – 19:30
  Piątek 10:00 – 13:00

  Dr n. med. Grzegorz Hille

  Specjalizuje się w Ginekologii i Położnictwie oraz Ginekologii Diagnostyczno – Operacyjnej

   

  Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej im. gen. dyw. Bolesława Szareckiego w Łodzi. Starszy asystent na Oddziale Ginekologicznym Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP-ZOZ w Krakowie. Oprócz diagnostyki i leczenia typowych schorzeń narządu rodnego prowadzi leczenie zaburzeń statyki narządu płciowego (obniżenie i wypadanie narządu, nietrzymanie moczu), operacje plastyczne krocza, pochwy i szyjki macicy oraz operacje korekcyjne.

  Zapoznaj się z opiniami o mnie:

  https://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/grzegorz-hille,70111/ginekolog-poloznik/krakow/

  Zakres świadczonych usług:
  wizyta ginekologiczno-położnicza, prowadzenie ciąży, zabiegi ginekologiczne

  Wtorki i Czwartki 16:00 – 17:00

   

  Dr Richard Lachcina

  Specjalizuje się w Ginekologii i Położnictwie oraz Leczeniu Niepłodności Par

   

  Ordynator jednej z czołowych czeskich klinik leczenia niepłodności – Eurofertil w Ostrawie. Specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa w Polsce i Czechach. Specjalista z zakresu medycyny rozrodu w Czechach. Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii.

  UWAGA: Pierwsza wizyta kwalifikująca do leczenia w klinice Eurofertil, odbywa się u ordynatora NZOZ ARKA  dr Andrzeja Bałasza. Szczegóły pod numerem telefonu: 692-46-43-46

  Zapoznaj się z opiniami o mnie:

  https://www.znamylekar.cz/richard-lachcina/gynekolog/ostrava

   

  Dr Jerzy Jakubowski

  Specjalizuje się w Ginekologii i Położnictwie oraz Diagnostyce Prenatalnej

   

  W 1991 roku ukończyłem studia na Wydziale Lekarskim  Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W roku 2001 uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Podczas ponad dwudziestoletniej kariery zawodowej miałem okazję zdobywać doświadczenie w kilku wiodących małopolskich placówkach medycznych (m. in.: w Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera w Krakowie, Szpitalu MSWiA w Krakowie, Prywatnej Klinice “Spes” w Krakowie, Szpitalu Św. Anny w Miechowie,  NZOZ Kraków Południe, Luxmed Kraków).

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Ukończyłem certyfikowane kursy w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej w ginekologii i położnictwie oraz wiele innych.

  Posiadam certyfikat umiejętności londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej  (Fetal Medcine Foundation  – FMF) w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej nieprawidłowości w budowie oraz podejrzenia wad genetycznych w I trymestrze ciąży.

  Certyfikat FMF numer:  119439 – corocznie podlega pozytywnej ocenie przez szkoleniowców londyńskiej Fundacji FMF, co gwarantuje najwyższą jakość badań ultrasonograficznych przeprowadzanych przez specjalistów wyróżnionych tym certyfikatem.

  Zapoznaj się z opiniami o mnie:

  https://www.rankinglekarzy.pl/jerzy-jakubowski/ginekolog/krakow-172947

  Zakres świadczonych usług:

  wizyta ginekologiczno-położnicza, USG ginekologiczno-położnicze, USG piersi, USG genetyczne płodu

  Poniedziałek 15:00 – 19:30

  Dr Marta Gnatowska

  Specjalizuje się w Anestezjologii i Intensywnej Terapii

   

  Kieruje Oddziałem Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie.  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.


  Zakres świadczonych usług:

  Konsultacje anestezjologiczne przed zabiegami

   

  Dr  Bartosz Drygała

  Specjalizuje się w Ginekologii i Położnictwie oraz Badaniach Prenatalnych

   

  Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych konferencjach naukowych, szkoleniach oraz kursach ultrasonografii w zakresie ginekologii i położnictwa. Posiada certyfikat umiejętności londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej  (Fetal Medcine Foundation  – FMF) w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej nieprawidłowości w budowie oraz podejrzenia wad genetycznych w I trymestrze ciąży.

   

  Zakres świadczonych usług:

  wizyta ginekologiczno-położnicza, prowadzenie ciąży, badania prenatalne

  Środa 8:30 – 12:00

  Dr Katarzyna Dyś-Fugiel

  Specjalizuje się w Ginekologii i Położnictwie oraz Diagnostyce Prenatalnej

   

  Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.  Pracuje jako asystent na Oddziale Położnictwa i Ginekologii z Onkologią Szpitala Miejskiego  im. Gabriela Narutowicza w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych konferencjach naukowych, szkoleniach oraz kursach ultrasonografii w zakresie ginekologii i położnictwa.

   

  Zapoznaj się z opiniami o mnie:

  https://www.znanylekarz.pl/katarzyna-dys-fugiel/ginekolog/krakow

   

  Zakres świadczonych usług:

  wizyta ginekologiczno-położnicza, USG ginekologiczno-położnicze, USG płodu

  Wtorki 15:00-19:00

   

  Dr Alina Cempa

  Specjalizuje się w Ginekologii i Położnictwie

   

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską dbając o zdrowie swoich pacjentek i przestrzegając najwyższych standardów etyki zawodowej.  Znana jest ze swojej empatii, delikatności w trakcie badań, całościowego ujęcia człowieka oraz z głębokich relacji ze swoimi pacjentami.

  Zakres świadczonych usług:

  konsultacje ginekologiczne, prowadzenie ciąży, USG ginekologiczno-położnicze, zabiegi ginekologiczne

  Czwartki 16:00 – 19:00

   

  Dr Weronika Waracka

  Specjalizuje się w Ginekologii i Położnictwie oraz Badaniach Prenatalnych

  Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych konferencjach naukowych, szkoleniach oraz kursach ultrasonografii w zakresie ginekologii i położnictwa. Posiada certyfikat umiejętności londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej  (Fetal Medcine Foundation  – FMF) w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej nieprawidłowości w budowie oraz podejrzenia wad genetycznych w I trymestrze ciąży.

  Zakres świadczonych usług:

  wizyta ginekologiczno-położnicza, prowadzenie ciąży, badania prenatalne

  Poniedziałki:  08:00- 12:00

   

  Dr Michał Kulej

  Specjalizuje się w zakresie Ortopedii i Traumatologii

   

  Specjalizuje się w diagnostyce USG stawów biodrowych noworodków. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Członek Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Prowadzi liczne kursy szkoleniowe oraz  zjazdy naukowo-szkoleniowe z zakresu diagnostyki usg.

  Zapoznaj się z opiniami o mnie:

  http://www.znanylekarz.pl/michal-kulej/ortopeda/nowy-targ

  Zakres świadczonych usług:

  USG stawów biodrowych noworodków i dzieci

  Rejestracja telefoniczna

   

  Mgr położnictwa Dorota Kubaty

  Przełożona pielęgniarek i położnych NZOZ Arka

  Specjalista  pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego

   

  Absolwentka  Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Temat pracy magisterskiej: “Psychologiczne aspekty usunięcia macicy u kobiet w wieku 20-60 lat”. W 2015 roku ukończyła studia podyplomowe WSEI  w zakresie Zarządzania w Opiece Zdrowotnej. Poniżej lista kursów i certyfikatów:

  • Certyfikat nr rej. 1529/2013 – Pobieranie rozmazów cytologicznych w skryningu raka szyjki macicy  – wydany przez Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej – Curie w Warszawie
  • Kurs specjalistyczny – Monitorowanie dobrostanu płodu w czasie ciąży i podczas porodu
  • Kurs kwalifikacyjny w dziedzinie Pielęgniarstwa Rodzinnego dla Położnych
  • Kurs specjalistyczny – Edukacja i wsparcie kobiety w okresie laktacji
  • Kurs specjalistyczny – Resuscytacja Krążeniowo-Oddechowa – MOIPIP
  • Kurs specjalistyczny – Ordynowanie leków i wypisywanie recept – MOIPIP oraz Wydział Nauk o Zdrowiu UJ-CM
  • Kurs kwalifikacyjny – Pielęgniarstwo Anestezjologiczne i Intensywna Opieka w Położnictwie i Ginekologii
  • Kurs specjalistyczny – Leczenie ran dla położnych – MOIPIP

  Dr Wojciech Rudnicki

  Specjalizuje się w Radiologii i Diagnostyce Obrazowej

   

  Absolwent studiów na kierunku lekarskim w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Asystent w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej Centrum Onkologii Oddział w Krakowie. Wykonuje badania USG w zakresie: piersi, jamy brzusznej, tarczycy, układu chłonnego, tkanek miękkich a także diagnostykę zabiegową (biopsje cienkoigłowe oraz gruboigłowe).

  Jego naukowe zainteresowania obejmują diagnostykę sutka oraz najnowsze osiągnięcia w dziedzinie obrazowania. Jest członkiem PLTR, ESR, RSNA.
  Zapoznaj się z opiniami o mnie:

  http://www.znanylekarz.pl/wojciech-rudnicki2/radiolog/krakow

  Zakres świadczonych usług:

  USG jamy brzusznej i miednicy
  USG piersi
  USG szyi (tarczyca, ślinianki, węzły chłonne)
  USG obowdowych węzłów chłonnych (pachowe, pachwinowe, nadobojczykowe i podobojczykowe)
  USG tkanek miękkich
  USG jąder

  Środa 15:00 – 18:00

   

  Dr Anna Ćwierz-Pieńkowska

  Specjalizuje się w Radiologii i Diagnostyce Obrazowej

   

  Absolwentka studiów na kierunku lekarskim w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako asystent w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej Centrum Onkologii Oddział w Krakowie.  Jest członkiem PTR, ESR, RSNA. Szczególnym obszarem jej zainteresowań są nowe technologie diagnostyczne w onkologii. Wykonuję badania USG w zakresie: piersi, jamy brzusznej, tarczycy, układu chłonnego, tkanek miękkich a także diagnostykę zabiegową (biopsje cienkoigłowe oraz gruboigłowe).

  Zakres świadczonych usług:
  USG jamy brzusznej i miednicy
  USG piersi
  USG szyi (tarczyca, ślinianki, węzły chłonne)
  USG obowdowych węzłów chłonnych (pachowe, pachwinowe, nadobojczykowe i podobojczykowe),
  USG tkanek miękkich
  USG jąder

  Wtorki 18:00 – 20:00

  Zapoznaj się z opiniami o mnie:

  https://www.znanylekarz.pl/anna-cwierz-pienkowska/radiolog-ultrasonografista-diagnostyk/krakow

  ginekolog-położnik kraków

  ginekolog-położnik kraków

  ginekolog-położnik kraków

  ginekolog-położnik kraków