Poonik Ginekolog NZOZ-ARKA Krakw
Telefon calodobowy w naglych przypadkach
+48 602354237
REJESTRACJA TELEFONICZNA
12 427 20 20
12 427 15 48
godz. 8:00 - 20:00
 • Nasz personel


  Uwaga: obowiązkowa rejestracja telefoniczna, godziny oraz dni przyjęć mogą ulec tymczasowej zmianie!

  Ginekolog położnik

  – specjalista medycyny zajmującej się profilaktyką i leczeniem chorób żeńskiego układu płciowego, ze szczególnym uwzględnieniem ciąży, porodu i okresu poporodowego. Zadaniem ginekologa położnika jest obserwacja i badanie zdrowia oraz rozwoju dziecka przed porodem oraz w trakcie. Ponadto specjalista ocenia stan zdrowia matki oraz jest odpowiedzialny za prowadzenie porodu.

   

  Dr Andrzej Bałasz

  Specjalizuje się w Ginekologii i Położnictwie oraz Ginekologii Diagnostyczno – Operacyjnej

   

   Ordynator kliniki ginekologiczno-położniczej ARKA.

  Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Jest dyplomowanym specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa z ponad 30-letnim stażem pracy. W trakcie kariery zawodowej pracował w kilku  małopolskich i śląskich szpitalach, co pozwoliło mu na zdobycie bardzo bogatego doświadczenia zawodowego. W latach 2000-2009 pełnił funkcję ordynatora w Klinice Ginekologiczno-Położniczej „Spes”, prowadząc i odbierając osobiście kilka tysięcy porodów. Współpracuje ze  Szpitalem Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie.  W swej pracy stawia szczególny nacisk na rzetelną, profesjonalną a do tego  bezstresową opiekę nad przyszłymi mamami.

  Zapoznaj się z opiniami o mnie:

  https://www.rankinglekarzy.pl/andrzej-balasz/ginekolog-ginekolog-poloznik-seksuolog-usg-usg-ginekologiczne/krakow-2293?opinion_sort=date#opinie

  Zakres świadczonych usług:

  wizyta ginekologiczno-położnicza, USG ginekologiczno-położnicze, kolposkopia, krioterapia, zabiegi ginekologiczne w trybie chirurgii jednego dnia

  Poniedziałek 10:00 – 13:00
  Wtorek 10:00 – 13:00 oraz 16:00 – 19:30
  Środa 10:00 – 13:00 oraz 16:00 – 18:00
  Czwartek 10:00 – 13:00 oraz 16:00 – 19:30
  Piątek 10:00 – 13:00

  Dr n. med. Andrzej Wojtyś

  Specjalizuje się w Ginekologii i Położnictwie oraz Ginekologii Diagnostyczno – Operacyjnej

   

  Absolwent Akademii Medycznej w  Krakowie. Pracuje jako starszy asystent na Oddziale Klinicznym  Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Zajmuje się wieloma aspektami diagnostyki i leczenia chorób narządów rodnych. Specjalizuje się w wykonywaniu małoinwazyjnych zabiegów chirurgicznych metodą laparoskopową.

  Zapoznaj się z opiniami o mnie:

  http://www.znanylekarz.pl/andrzej-wojtys/ginekolog/krakow

  Zakres świadczonych usług:
  małoinwazyjne zabiegi chirurgiczne metodą laparoskopową

  wybrane środy 18:00 – 20:00

  Dr Richard Lachcina

  Specjalizuje się w Ginekologii i Położnictwie oraz Leczeniu Niepłodności Par

   

  Ordynator jednej z czołowych czeskich klinik leczenia niepłodności – Eurofertil w Ostrawie. Specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa w Polsce i Czechach. Specjalista z zakresu medycyny rozrodu w Czechach. Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii.

  UWAGA: Pierwsza wizyta kwalifikująca do leczenia w klinice Eurofertil, odbywa się u ordynatora NZOZ ARKA  dr Andrzeja Bałasza. Szczegóły pod numerem telefonu: 692-46-43-46

  Zapoznaj się z opiniami o mnie:

  https://www.znamylekar.cz/richard-lachcina/gynekolog/ostrava

   

  Dr Jerzy Jakubowski

  Specjalizuje się w Ginekologii i Położnictwie oraz Diagnostyce Prenatalnej

   

  W 1991 roku ukończyłem studia na Wydziale Lekarskim  Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W roku 2001 uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Podczas ponad dwudziestoletniej kariery zawodowej miałem okazję zdobywać doświadczenie w kilku wiodących małopolskich placówkach medycznych (m. in.: w Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera w Krakowie, Szpitalu MSWiA w Krakowie, Prywatnej Klinice „Spes” w Krakowie, Szpitalu Św. Anny w Miechowie,  NZOZ Kraków Południe, Luxmed Kraków).

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Ukończyłem certyfikowane kursy w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej w ginekologii i położnictwie oraz wiele innych.

  Posiadam certyfikat umiejętności londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej  (Fetal Medcine Foundation  – FMF) w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej nieprawidłowości w budowie oraz podejrzenia wad genetycznych w I trymestrze ciąży.

  Certyfikat FMF numer:  119439 – corocznie podlega pozytywnej ocenie przez szkoleniowców londyńskiej Fundacji FMF, co gwarantuje najwyższą jakość badań ultrasonograficznych przeprowadzanych przez specjalistów wyróżnionych tym certyfikatem.

  Zapoznaj się z opiniami o mnie:

  https://www.rankinglekarzy.pl/jerzy-jakubowski/ginekolog/krakow-172947

  Zakres świadczonych usług:

  wizyta ginekologiczno-położnicza, USG ginekologiczno-położnicze, USG piersi, USG genetyczne płodu

  Poniedziałek 18:00 – 19:30
  Wtorek 17:00 – 19:30
  Czwartek 11:00 – 12:30
  Piątek 14:00 – 15:30

  Dr Marta Gnatowska

  Specjalizuje się w Anestezjologii i Intensywnej Terapii

   

  Kieruje Oddziałem Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie.  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.


  Zakres świadczonych usług:

  Konsultacje anestezjologiczne przed zabiegami

   

  Dr n. med.  Grzegorz Hille

  Specjalizuje się w Ginekologii i Położnictwie oraz Ginekologii Diagnostyczno – Operacyjnej

   

  Absolwent  Wojskowej Akademii Medycznej im. gen. dyw. Bolesława Szareckiego w Łodzi.  Starszy asystent na Oddziale Ginekologicznym  Wojskowego  Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP-ZOZ w Krakowie. Oprócz diagnostyki i  leczenia typowych schorzeń narządu rodnego prowadzi leczenie zaburzeń statyki narządu płciowego (obniżenie i wypadanie narządu, nietrzymanie moczu), operacje plastyczne krocza, pochwy i szyjki macicy oraz operacje korekcyjne.

  Zapoznaj się z opiniami o mnie:

  https://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/grzegorz-hille,70111/ginekolog-poloznik/krakow/

  Zakres świadczonych usług:

  wizyta ginekologiczno-położnicza, prowadzenie ciąży, zabiegi ginekologiczne

  Wtorek 16:30 – 18:00
  Czwartek 16:30 – 18:00

  Dr Joanna Górecka

  Specjalizuje się w Ginekologii i Położnictwie oraz Diagnostyce Prenatalnej

   

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jej upodobania dotyczą nie tylko położnictwa i porodów, które traktuje z pasją i dużym zaangażowaniem, gdyż każda pacjentka i sytuacja położnicza są inne. Pasjonuje się również ginekologią  zabiegową i operacyjną. Specjalizuje się  w ultrasonograficznych badaniach prenatalnych. Pracuje jako  asystent w Klinice Położnictwa i Perinatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

  Posiadam certyfikat umiejętności londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej  (Fetal Medcine Foundation  – FMF) w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej nieprawidłowości w budowie oraz podejrzenia wad genetycznych w I trymestrze ciąży.

  Certyfikat FMF numer:  125361 – corocznie podlega pozytywnej ocenie przez szkoleniowców londyńskiej Fundacji FMF, co gwarantuje najwyższą jakość badań ultrasonograficznych przeprowadzanych przez specjalistów wyróżnionych tym certyfikatem.
  Zapoznaj się z opiniami o mnie:

  https://www.znanylekarz.pl/joanna-gorecka-2/ginekolog/krakow

  Zakres świadczonych usług:

  wizyta ginekologiczno-położnicza, USG ginekologiczno-położnicze, USG genetyczne płodu

  Czwartki 15:00 – 19:00

  Dr Karolina Górniak

  Specjalizuje się w Ginekologii i Położnictwie oraz Diagnostyce Onkologicznej

   

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego.  Asystent Oddziału Położnictwa z Onkologią Miejskiego Szpitala Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie. Uczestniczka wielu krajowych i zagranicznych szkoleń z zakresu diagnostyki USG oraz ginekologii onkologicznej.

  Zakres świadczonych usług:

  wizyta ginekologiczno-położnicza, USG ginekologiczno-położnicze, Kolposkopia

  Poniedziałki 16:00 – 18:30

   

  Zapoznaj się z opiniami o mnie:

  https://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/karolina-gorniak,174691/ginekolog-poloznik/krakow/

   

  Dr Anna Lisiewicz

  Specjalizuje się w Ginekologii i Położnictwie

   

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską dbając o zdrowie swoich pacjentek i przestrzegając najwyższych standardów etyki zawodowej.  Znana jest ze swojej empatii, delikatności w trakcie badań, całościowego ujęcia człowieka oraz z głębokich relacji ze swoimi pacjentami.

  Zakres świadczonych usług:

  konsultacje ginekologiczne, prowadzenie ciąży, USG ginekologiczno-położnicze, zabiegi ginekologiczne

  Środy 18:00 – 20:00

  Zapoznaj się z opiniami o mnie:

  https://www.znanylekarz.pl/anna-lisiewicz/ginekolog/krakow

   

  Dr Michał Kulej

  Specjalizuje się w zakresie Ortopedii i Traumatologii

   

  Specjalizuje się w diagnostyce USG stawów biodrowych noworodków. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Członek Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Prowadzi liczne kursy szkoleniowe oraz  zjazdy naukowo-szkoleniowe z zakresu diagnostyki usg.

  Zapoznaj się z opiniami o mnie:

  http://www.znanylekarz.pl/michal-kulej/ortopeda/nowy-targ

  Zakres świadczonych usług:

  USG stawów biodrowych noworodków i dzieci

  Rejestracja telefoniczna

   

  Mgr położnictwa Dorota Kubaty

  Przełożona pielęgniarek i położnych NZOZ Arka

   

  Absolwentka  Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Temat pracy magisterskiej: „Psychologiczne aspekty usunięcia macicy u kobiet w wieku 20-60 lat”. W 2015 roku ukończyła studia podyplomowe WSEI  w zakresie Zarządzania w Opiece Zdrowotnej. Poniżej lista kursów i certyfikatów:

  • Certyfikat nr rej. 1529/2013 – Pobieranie rozmazów cytologicznych w skryningu raka szyjki macicy  – wydany przez Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej – Curie w Warszawie
  • Kurs specjalistyczny – Monitorowanie dobrostanu płodu w czasie ciąży i podczas porodu
  • Kurs kwalifikacyjny w dziedzinie Pielęgniarstwa Rodzinnego dla Położnych
  • Kurs specjalistyczny – Edukacja i wsparcie kobiety w okresie laktacji
  • Kurs specjalistyczny – Resuscytacja Krążeniowo-Oddechowa – MOIPIP
  • Kurs specjalistyczny – Ordynowanie leków i wypisywanie recept – MOIPIP oraz Wydział Nauk o Zdrowiu UJ-CM
  • Kurs kwalifikacyjny – Pielęgniarstwo Anestezjologiczne i Intensywna Opieka w Położnictwie i Ginekologii
  • Kurs specjalistyczny – Leczenie ran dla położnych – MOIPIP

   

  Dr Wojciech Rudnicki

  Specjalizuje się w Radiologii i Diagnostyce Obrazowej

   

  Absolwent studiów na kierunku lekarskim w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Asystent w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej Centrum Onkologii Oddział w Krakowie. Wykonuje badania USG w zakresie: piersi, jamy brzusznej, tarczycy, układu chłonnego, tkanek miękkich a także diagnostykę zabiegową (biopsje cienkoigłowe oraz gruboigłowe).

  Jego naukowe zainteresowania obejmują diagnostykę sutka oraz najnowsze osiągnięcia w dziedzinie obrazowania. Jest członkiem PLTR, ESR, RSNA.
  Zapoznaj się z opiniami o mnie:

  http://www.znanylekarz.pl/wojciech-rudnicki2/radiolog/krakow

  Zakres świadczonych usług:

  USG jamy brzusznej i miednicy
  USG piersi
  USG szyi (tarczyca, ślinianki, węzły chłonne)
  USG obowdowych węzłów chłonnych (pachowe, pachwinowe, nadobojczykowe i podobojczykowe)
  USG tkanek miękkich
  USG jąder

  Środa 15:00 – 18:00

  Dr Hanna Kasperkiewicz

  Specjalizuje się w Radiologii i Diagnostyce Obrazowej

   

  Absolwentka studiów na kierunku lekarskim w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zdobywała jako asystent w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej Centrum Onkologii Oddział w Krakowie. Wykonuję badania USG w zakresie: piersi, jamy brzusznej, tarczycy, układu chłonnego, tkanek miękkich.

  Zapoznaj się z opiniami o mnie:

  http://www.znanylekarz.pl/hanna-kasperkiewicz/radiolog/krakow

  Zakres świadczonych usług:
  USG jamy brzusznej i miednicy
  USG piersi
  USG szyi (tarczyca, ślinianki, węzły chłonne)
  USG obowdowych węzłów chłonnych (pachowe, pachwinowe, nadobojczykowe i podobojczykowe),
  USG tkanek miękkich
  USG jąder

  Środa 15:00 – 18:00

  Dr Anna Ćwierz

  Specjalizuje się w Radiologii i Diagnostyce Obrazowej

   

  Absolwentka studiów na kierunku lekarskim w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako asystent w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej Centrum Onkologii Oddział w Krakowie.  Jest członkiem PTR, ESR, RSNA. Szczególnym obszarem jej zainteresowań są nowe technologie diagnostyczne w onkologii. Wykonuję badania USG w zakresie: piersi, jamy brzusznej, tarczycy, układu chłonnego, tkanek miękkich a także diagnostykę zabiegową (biopsje cienkoigłowe oraz gruboigłowe).

  Zapoznaj się z opiniami o mnie:

  http://www.znanylekarz.pl/anna-cwierz/radiolog/krakow

  Zakres świadczonych usług:
  USG jamy brzusznej i miednicy
  USG piersi
  USG szyi (tarczyca, ślinianki, węzły chłonne)
  USG obowdowych węzłów chłonnych (pachowe, pachwinowe, nadobojczykowe i podobojczykowe)
  USG tkanek miękkich
  USG jąder

  Piątek 11:00 – 13:00

  Dr Natalia Rozum-Liszewska

  Specjalizuje się w Radiologii i Diagnostyce Obrazowej

   

  Obecnie pełnię funkcję młodszego asystenta w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej Centrum Onkologii Oddział Kraków. Moje naukowe zainteresowania w szczególności obejmują diagnostykę chorób piersi. Wykonuję badania USG w zakresie: piersi, jamy brzusznej, tarczycy, układu chłonnego, tkanek miękkich.

  Zakres świadczonych usług:
  USG jamy brzusznej i miednicy
  USG piersi
  USG szyi (tarczyca, ślinianki, węzły chłonne)
  USG obowdowych węzłów chłonnych (pachowe, pachwinowe, nadobojczykowe i podobojczykowe),
  USG tkanek miękkich
  USG jąder

  Środa 15:00 – 18:00