leczenie niepłodności Kraków

Leczenie niepłodności

linia
 • Diagnostyka i leczenie niepłodności par NZOZ Arka we współpracy z klinką EUROFERTIL z Ostrawy.

Nasze Centrum Medyczne prowadzi ścisłą współpracę z  ostrawską kliniką EUROFERTIL, jedną z czołowych czeskich klinik specjalizujących się w leczeniu niepłodności.  Zapraszamy wszystkie zainteresowane Panie do zapoznania się z naszą ofertą. Poniżej link do strony czeskiej kliniki.

https://www.eurofertil.cz/pl

Nasza oferta obejmuje:

 • Zindywidualizowane podejście
 • Stosujemy najnowocześniejsze dostępne metody leczenia
 • Regulacje prawne dotyczące procedur leczenia niepłodności par w Czechach są bardziej liberalne niż w Polsce. Ma to wpływ na skuteczność leczenia.
 • Konkurencyjne ceny procedur leczenia.
 • Przygotowanie pacjentki do procedury odbywa się w klinice Arka (kwalifikacja, wstępne badania oraz procedury stymulacyjne). Inseminacja, InVitro oraz pozostałe procedury laboratoryjne mają miejsce w klinice Eurofertil.
wazne

UWAGA: Pierwsza wizyta kwalifikująca do leczenia w klinice Eurofertil, odbywa się u ordynatora NZOZ ARKA dr Andrzeja Bałasza.

Więcej informacji pod numerem telefonu:
 +48 692 46 43 46 (czynny codziennie).

Przykładowe ceny EUROFERTIL:

Inseminacja nasieniem partnera:   450 zł
Inseminacja nasieniem dawcy:     850 zł

Podstawowy program IN VITRO z wykorzystaniem własnych komórek jajowych (program leczenia, badanie nasienia, znieczulenie anestezjologiczne, punkcja i pobranie komórek jajowych, przygotowanie nasienia, hodowla zarodków do 48 h, transfer zarodków)  – szacunkowy koszt około 4 500 zł.

Pełny program IN VITRO z wykorzystaniem własnych komórek jajowych (program leczenia, komplet wizyt lekarskich, badanie nasienia, komplet leków, znieczulenie anestezjologiczne, punkcja i pobranie komórek jajowych  – do 8 komórek, kriokonserwacja do 4 zarodków,  przygotowanie nasienia, ICSI, hodowla zarodków do 48 godzin, Asisted Hatching – AH, transfer zarodków) – szacunkowy koszt około 11 000 zł.

Pełny program IN VITRO z wykorzystaniem adoptowanej komórki jajowej (6 komórek)  (program leczenia, komplet wizyt lekarskich, badanie nasienia, komplet leków,  wybór dawczyni z listy dawczyń, stymulacja hormonalna dawczyni, punkcja i pobranie komórek jajowych,  przygotowanie nasienia, ICSI, wydłużona hodowla zarodków do 144 godzin, AH, zamrożenie nasienia w celu zapłodnienia komórek jajowych dawczyni, transfer zarodków) – szacunkowy koszt około 13 000 zł

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 692 46 43 46 (czynny codziennie).

usg elastografia piersi kraków

Wykonujemy następujące
badania USG metodą elastografii :

linia

Komplet badań które należy wykonać przed pierwszą wizytą konsultacyjną w ramach leczenia niepłodności:

  1. CYTOLOGIA – wykonana pomiędzy 10 a 18 dniem cyklu (wynik badania ważny 6 miesięcy).
  2. Wymaz z kanału szyjki macicy -wykonany pomiędzy 10 a 20 dniem cyklu (wynik badania ważny 6 miesięcy): Bakteriologia, Mykologia, Chlamydia, Ureoplasma, Mykoplasma
  3. Badania hormonalne – wykonane trzeciego dnia cyklu (ważne 3 miesiące): AMH, FSH, LH, PRL, Estradiol, TSH, FT3, FT4
  4. Grupa krwi
  5. USG ginekologiczne (ważne 3 miesiące)
ginekologia

Lista lekarzy - leczenie niepłodności

linia

dr Andrzej Bałasz

linia


Mogłabym podpisać się obiema rękami i nogami pod ostatnią opinią, ale też całą resztą pozytywnych komentarzy. 13 lat temu lepiej nie mogłam trafić. Jest to najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej wyboistej drodze. Lekarz-człowiek na dobre i na złe. Dwa cc przeprowadzone perfekcyjnie, operacja ginekologiczna ... jestem pacjentką z tzw "trudnym wywiadem", ale Doktor nie boi się wyzwań. Czasami słowa nie są w stanie wyrazić wdzięczności... lekarzowi z sercem z całego serca jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystko. Dziękuje Panie Doktorze za dwa moje cudy i wspaniałą na najwyższym poziomie ...

Cecinne Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Wybitny specjalista, posiadający wiedzę i doświadczenie co łączy z wyśmienitym podejściem do pacjentek oraz wysoką kulturą osobistą. Doskonale wyposażony gabinet. Wizyta odbyła się bez opóźnień. Badania przeprowadzone sprawnie . Informacje uzyskane od dr są bardzo czytelne. Szczerze polecam. Jestem.pod opieką dr od wielu lat . Jest godny zaufania.

Pacjentka Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Dziękuję Panu doktorowi za mojego synka. Jest najlepszym lekarzem jakiego kiedykolwiek spotkałam. Bardzo konkretny z planem działania, nie owija w bawełnę. Ufałam mu już od pierwszej wizyty i wierzyłam, że mi pomoże. Precyzyjnie postawił diagnozę i po pół roku wizyt byłam już w ciąży. Jeśli jakaś przyszła Mama straciła już nadzieję, tak jak ja kiedyś, niech da sobie ostatnią szansę i wybierze sie do Pana doktora.

DDZ Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Fenomenalny specjalista. Godny polecenia zarówno w przypadku dolegliwości kobiecych jak i męskich. Pozdrawiam

Malicka Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Do Pana Andrzeja trafiłam po raz pierwszy i wiem, że zostanę na dłużej! Wizyta oraz badanie przebiegły szybko, sprawnie, kompletnie bezboleśnie i rozwiały moje wszelkie wątpliwości. Doktor udziela konkretnej odpowiedzi na zadane mu pytanie, przy rozmowie czuć, że mamy do czynienia z kompetentną osobą. Polecam każdej kobiecie!

FlexyM Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Do Pana doktora trafiłam z mięśniakiem macicy (około 5 cm), który był prawdopodobną przyczyną utraty zaawansowanej ciąży. Po dokładnym badaniu i konsultacjach Pan doktor przeprowadził hesteroskopię diagnostyczną i operacyjną, coś, czego w ogóle nie proponował żaden wcześniej odwiedziny lekarz, coś, co przywróciło mi/nam nadzieję. Pan doktor ma dużo cierpliwości, odpowiada na wszystkie pytania, wybiera najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązania. Przed nami jeszcze jeden zabieg, który być może pozwoli zakończyć leczenie. Dziękuję Panie doktorze.

Marzena Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Świetny lekarz ginekolog. Bez problemu poradził sobie z uporczywie nawracającymi infekcjami intymnymi z czym mój poprzedni lekarz "walczył" przez prawie rok. Sprawia też wrażenie bardzo miłego i ciepłego człowieka.

Sophie Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Dla mnie Dr Bałasz to chodzący cudotwórca - to dzięki niemu mogłam aż dwa razy przezywac cud bycia mama, to dzięki jego wsparciu i wspanialej fachowej opiece nie tylko lekarskiej ale po prostu ludzkiej pozytywnie spojrzałam na zycie. To człowiek nie tylko lekarz - GODNY POLECENIA! Przedewszystkim dzięki jego dobremu nastrojowi wizyta przebiega komfortowo, wspaniały lekarz - który zawsze potrafi odebrać telefon i widać ze zależy mu na dobru pacjenta nawet przez słuchawkę, Panie Dr - dziękujemy! Mama Tusi i Emci:)

Angie Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Bardzo profesjonalne podejście. Pan Doktor robi badanie bardzo szczegółowo, przy tym tłumaczy wyniki badania. Widać profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie. Badanie usg w ciąży bardzo wnikliwe i szczegółowe, dodatkowo Pan Doktor zrobił kilka zdjęć maluszka 3D i tłumaczył, co gdzie widać. Jakość badania daje poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wszystko jest dokładnie sprawdzone. Przy tym Doktor miły i żartuje, polecam

Moonshine Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Konkretnie i na temat. Możliwość pobrania od razu bakteriologi i innych wymazów jest ogromnym plusem. W wielu gabinetach jest to nie możliwe.

Magda Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Pełen profesjonalizm od samego wejścia do gabinetu. Polecam z całego serca. Wizytę oceniam bardzo pozytywnie, wszystko zostało mi dobrze wyjaśnione, weszłam na wizytę punktualnie. Pan doktor dokładnie wyjaśnił wszystko. W końcu ginekolog, który podchodzi fachowo i rzetelnie do wykonywanej pracy. Takiego lekarza szukałam!

Mazur Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl

  dr Richard Lachcina

  linia


  Pan Doktor Richard Lachcina to rzeczowy i profesjonalny specjalista. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu. Wspaniały lekarz, ale również i człowiek, który podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Razem z mężem oceniamy Go bardzo pozytywnie. Angażuje się i chce pomóc, zawsze wysłucha pacjenta, kontakt z Panem Doktorem jest bardzo duży - pisemny oraz telefoniczny, jest bardzo sympatyczny i uśmiechnięty. Cieszymy się że trafiliśmy do Niego!!! Z całego serca polecamy!!!

  Izabela Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.cz


  Pan Doktor Richard Lachcina to rzeczowy i profesjonalny specjalista. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu. Wspaniały lekarz, ale również i człowiek, który podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Razem z mężem oceniamy Go bardzo pozytywnie. Angażuje się i chce pomóc, zawsze wysłucha pacjenta, kontakt z Panem Doktorem jest bardzo duży - pisemny oraz telefoniczny, jest bardzo sympatyczny i uśmiechnięty. Cieszymy się że trafiliśmy do Niego!!! Z całego serca polecamy!!!

  Izabela Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.cz