personale nzoz arka

Ginekolog-położnik
NZOZ Arka Kraków

linia

Uwaga: obowiązkowa rejestracja telefoniczna, godziny oraz dni przyjęć mogą ulec tymczasowej zmianie!

REJESTRACJA POD NUMEREM (8:00-20:00):  12 427 20 20 lub 12 427 15 48

ginekologia

Ginekologia

linia

dr Andrzej Bałasz

 • Ginekologia i Położnictwo
 • Leczenie Niepłodności Par
 • Ginekologia Diagnostyczno – Operacyjna
 • Kompleksowe Prowadzenie Ciąży
 • Badania Prenatalne

dr n. med. Grzegorz Hille

 • Ginekologia i Położnictwo 

 • Ginekologia Diagnostyczno – Operacyjna

dr Richard Lachcina

 • Ginekologia i Położnictwo

 • Leczenie Niepłodności Par

dr Jerzy Jakubowski

 • Ginekologia i Położnictwo
 • Badania Prenatalne

dr Katarzyna Dyś-Fugiel

 • Ginekologia i Położnictwo
 • Badania Prenatalne

dr Alina
Cempa

 • Ginekologia i Położnictwo 

mgr położnictwa
Dorota Kubaty

 • pielęgniarstwo ginekologiczno-położnicze
anestezjologia-2

Anestezjologia i Intensywna Terapia

linia

dr Marta Gnatowska

 • Anestezjologia i Intensywna Terapia
ortopedia

USG stawów biodrowych noworodków

linia

dr Michał Kulej

 • Ortopedia i Traumatologia
radiologia

Radiologia

linia

dr Wojciech
Rudnicki

 • Radiologia i Diagnostyka Obrazowej

dr Anna Ćwierz-Pieńkowska

 • Radiologia i Diagnostyka Obrazowej

NZOZ ARKA

ginekolog kraków

dr Andrzej Bałasz

linia
ginekologia

SPECJALIZUJE SIĘ W:

- Ginekologii i Położnictwie,
- Leczeniu Niepłodności Par,
- Ginekologii Diagnostyczno – Operacyjnej,
- Kompleksowym Prowadzeniu Ciąży oraz
- Badaniach Prenatalnych.

Ordynator kliniki ginekologiczno-położniczej ARKA.

Specjalizuję się w kompleksowym prowadzeniu ciąży. Odbieram porody naturalne oraz oraz porody metodą cesarskiego cięcia. Wykonuję ginekologiczne zabiegi chirurgiczne, metodami tradycyjnymi, jak i endoskopowo. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem niepłodności we współpracy z kliniką EuroFertil z Ostrawy. Prowadzę diagnostykę i terapię zakażeń narządu rodnego, klimakterium, mięśniaków macicy.  Posiadam duże doświadczenie w dobieraniu antykoncepcji (stosuję także antykoncepcję awaryjną – po stosunku). Wykonuję badania USG.  Wykonuję ponadto diagnostykę nadżerek, badania cytologiczne, diagnostykę chorób przenoszonych drogą płciową (HPV, Chlamydia trachomatis, Ureaplasma, Mycolasma  itp.), wymazy bakteriologiczne, badania genetyczne (profilaktyka raka jajnika, sutka, szyjki macicy) oraz badania genetyczne prenatalne (Test Nifty, Test Harmony, Test SANCO).


Wybitny specjalista, posiadający wiedzę i doświadczenie co łączy z wyśmienitym podejściem do pacjentek oraz wysoką kulturą osobistą. Doskonale wyposażony gabinet. Wizyta odbyła się bez opóźnień. Badania przeprowadzone sprawnie . Informacje uzyskane od dr są bardzo czytelne. Szczerze polecam. Jestem.pod opieką dr od wielu lat . Jest godny zaufania.

Pacjentka Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Dziękuję Panu doktorowi za mojego synka. Jest najlepszym lekarzem jakiego kiedykolwiek spotkałam. Bardzo konkretny z planem działania, nie owija w bawełnę. Ufałam mu już od pierwszej wizyty i wierzyłam, że mi pomoże. Precyzyjnie postawił diagnozę i po pół roku wizyt byłam już w ciąży. Jeśli jakaś przyszła Mama straciła już nadzieję, tak jak ja kiedyś, niech da sobie ostatnią szansę i wybierze sie do Pana doktora.

DDZ Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Fenomenalny specjalista. Godny polecenia zarówno w przypadku dolegliwości kobiecych jak i męskich. Pozdrawiam

Malicka Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Do Pana Andrzeja trafiłam po raz pierwszy i wiem, że zostanę na dłużej! Wizyta oraz badanie przebiegły szybko, sprawnie, kompletnie bezboleśnie i rozwiały moje wszelkie wątpliwości. Doktor udziela konkretnej odpowiedzi na zadane mu pytanie, przy rozmowie czuć, że mamy do czynienia z kompetentną osobą. Polecam każdej kobiecie!

FlexyM Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Do Pana doktora trafiłam z mięśniakiem macicy (około 5 cm), który był prawdopodobną przyczyną utraty zaawansowanej ciąży. Po dokładnym badaniu i konsultacjach Pan doktor przeprowadził hesteroskopię diagnostyczną i operacyjną, coś, czego w ogóle nie proponował żaden wcześniej odwiedziny lekarz, coś, co przywróciło mi/nam nadzieję. Pan doktor ma dużo cierpliwości, odpowiada na wszystkie pytania, wybiera najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązania. Przed nami jeszcze jeden zabieg, który być może pozwoli zakończyć leczenie. Dziękuję Panie doktorze.

Marzena Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Świetny lekarz ginekolog. Bez problemu poradził sobie z uporczywie nawracającymi infekcjami intymnymi z czym mój poprzedni lekarz "walczył" przez prawie rok. Sprawia też wrażenie bardzo miłego i ciepłego człowieka.

Sophie Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Mogłabym podpisać się obiema rękami i nogami pod ostatnią opinią, ale też całą resztą pozytywnych komentarzy. 13 lat temu lepiej nie mogłam trafić. Jest to najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej wyboistej drodze. Lekarz-człowiek na dobre i na złe. Dwa cc przeprowadzone perfekcyjnie, operacja ginekologiczna ... jestem pacjentką z tzw "trudnym wywiadem", ale Doktor nie boi się wyzwań. Czasami słowa nie są w stanie wyrazić wdzięczności... lekarzowi z sercem z całego serca jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystko. Dziękuje Panie Doktorze za dwa moje cudy i wspaniałą na najwyższym poziomie ...

Cecinne Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Dla mnie Dr Bałasz to chodzący cudotwórca - to dzięki niemu mogłam aż dwa razy przezywac cud bycia mama, to dzięki jego wsparciu i wspanialej fachowej opiece nie tylko lekarskiej ale po prostu ludzkiej pozytywnie spojrzałam na zycie. To człowiek nie tylko lekarz - GODNY POLECENIA! Przedewszystkim dzięki jego dobremu nastrojowi wizyta przebiega komfortowo, wspaniały lekarz - który zawsze potrafi odebrać telefon i widać ze zależy mu na dobru pacjenta nawet przez słuchawkę, Panie Dr - dziękujemy! Mama Tusi i Emci:)

Angie Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Bardzo profesjonalne podejście. Pan Doktor robi badanie bardzo szczegółowo, przy tym tłumaczy wyniki badania. Widać profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie. Badanie usg w ciąży bardzo wnikliwe i szczegółowe, dodatkowo Pan Doktor zrobił kilka zdjęć maluszka 3D i tłumaczył, co gdzie widać. Jakość badania daje poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wszystko jest dokładnie sprawdzone. Przy tym Doktor miły i żartuje, polecam

Moonshine Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Konkretnie i na temat. Możliwość pobrania od razu bakteriologi i innych wymazów jest ogromnym plusem. W wielu gabinetach jest to nie możliwe.

Magda Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Pełen profesjonalizm od samego wejścia do gabinetu. Polecam z całego serca. Wizytę oceniam bardzo pozytywnie, wszystko zostało mi dobrze wyjaśnione, weszłam na wizytę punktualnie. Pan doktor dokładnie wyjaśnił wszystko. W końcu ginekolog, który podchodzi fachowo i rzetelnie do wykonywanej pracy. Takiego lekarza szukałam!

Mazur Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl

  Zakres świadczonych usług

  linia

  wizyta ginekologiczno-położnicza, USG ginekologiczno-położnicze, kolposkopia, krioterapia, zabiegi ginekologiczne w trybie chirurgii jednego dnia

  Poniedziałek

  10:00 – 13:00

  Wtorek

  10:00 – 13:00 oraz 16:00 – 19:30

  Środa

  10:00 – 13:00 oraz 16:00 – 18:00

  Czwartek

  10:00 – 13:00 oraz 16:00 – 19:30

  Piątek

  10:00 – 13:00

  NZOZ ARKA


  Pan doktor jest najcudowniejszym człowiekiem jakiego spotkałam w swoim życiu. Wyciągnął mnie z bardzo poważnych problemów. Operował dwa razy i zrobił to tak perfekcyjnie, że nie ma śladu. Jego serdeczność, życzliwość i ciepło sprawiają, że dopóki jest czuje się bezpiecznie. Najlepszy lekarz jakiego znam. Z serca dziękuję.

  Anna Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


  Super lekarz ma super poczucie umoru każdą chorobe bardzo dokładnie tłumaczy ma podejście do pacjentów będąc w ciąży chodziłam di Niego na wizyty i jestem bardzo zadowolona aż miło się chodzi do takiego lekarza.Polecam

  Natalia Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


  Pan dr Hille rozpoznał u mnie mięśniaki macicy które były przyczyną długich miesiaczek. Przygotował mnie do operacji i ja wykonał. Czuje sie swietnie, po operacji dogladal mnie na oddziale wiec nie moge złego słowa powiedzieć. Teraz juz z wynikami byłam u doktora i okazało sie ze wszystko jest dobrze i nie trzeba nic wiecej robic. Bardzo dobry lekarz, warto polecać.

  Doziaczka Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


  Bardzo dobry i Wspaniały lekarz.. Dla mnie jest wspaniały, nie tylko jeżeli chodzi o kunszt swojego zawodu.. Pan Doktor, przeją się mną bardziej niż ja się sama sobą przejmowałam i poprzednia pani pseudo doktorka... On zadecydował o operacji, on wyznaczył termin w trybie cito..jest niesamowity... Uratował Mi życie.. za to Mu BARDZO DZIĘKUJĘ <3 <3 <3 Wdzięczna po grób pacjentka

  Małgorzata Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


  Wspaniały lekarz , świetlny specjalista i do tego znakomity chirurg. Bardzo konkretny – jest problem i jest jedno najlepsze rozwiązanie uzasadnione merytorycznie. Jestem pacjentką Pana Doktora dwukrotnie zakwalifikowaną do zabiegu operacyjnego i zawsze byłam zaopiekowana na każdym etapie leczenia. Równie ważne, a może najważniejsze z punktu widzenia pacjentki, jest poczucie bezpieczeństwa jakie daje rozmowa z Panem Doktorem, nawet wtedy gdy diagnoza przeraża. Wszystkim paniom, które chcą być pod bardzo dobrą opieką lekarską polecam Pana Doktora.

  Barbara Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


  Cudowny lekarz, rozumie pacjentów, chce im pomóc, ludzko obchodzi się z pacjentem, szczegółowo i w prosty sposób tłumaczy ewentualne posunięcia w trakcje operacji, podnosi na duchu, można powiedzieć, że żyje pracą, bo jest bardzo dostępny i. można na Niego liczyć o każdej porze dnia i nocy. Ludzki lekarz.

  Anna Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


  Dziękuję panu doktorowi za uratowanie zdrowia. Dzięki jego fachowości uniknęłam okaleczających, ciężkich operacji. Polecam pana doktora wielu znajomym.

  Basia Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl

   ginekolog-położnik kraków

   dr n. med. Grzegorz Hille

   linia
   ginekologia

   SPECJALIZUJE SIĘ W:

   Specjalizuje się w Ginekologii i Położnictwie oraz
   Ginekologii Diagnostyczno – Operacyjnej

   Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej im. gen. dyw. Bolesława Szareckiego w Łodzi. Starszy asystent na Oddziale Ginekologicznym Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP-ZOZ w Krakowie. Oprócz diagnostyki i leczenia typowych schorzeń narządu rodnego prowadzi leczenie zaburzeń statyki narządu płciowego (obniżenie i wypadanie narządu, nietrzymanie moczu), operacje plastyczne krocza, pochwy i szyjki macicy oraz operacje korekcyjne.


   Pan doktor jest najcudowniejszym człowiekiem jakiego spotkałam w swoim życiu. Wyciągnął mnie z bardzo poważnych problemów. Operował dwa razy i zrobił to tak perfekcyjnie, że nie ma śladu. Jego serdeczność, życzliwość i ciepło sprawiają, że dopóki jest czuje się bezpiecznie. Najlepszy lekarz jakiego znam. Z serca dziękuję.

   Anna Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


   Super lekarz ma super poczucie umoru każdą chorobe bardzo dokładnie tłumaczy ma podejście do pacjentów będąc w ciąży chodziłam di Niego na wizyty i jestem bardzo zadowolona aż miło się chodzi do takiego lekarza.Polecam

   Natalia Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


   Pan dr Hille rozpoznał u mnie mięśniaki macicy które były przyczyną długich miesiaczek. Przygotował mnie do operacji i ja wykonał. Czuje sie swietnie, po operacji dogladal mnie na oddziale wiec nie moge złego słowa powiedzieć. Teraz juz z wynikami byłam u doktora i okazało sie ze wszystko jest dobrze i nie trzeba nic wiecej robic. Bardzo dobry lekarz, warto polecać.

   Doziaczka Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


   Bardzo dobry i Wspaniały lekarz.. Dla mnie jest wspaniały, nie tylko jeżeli chodzi o kunszt swojego zawodu.. Pan Doktor, przeją się mną bardziej niż ja się sama sobą przejmowałam i poprzednia pani pseudo doktorka... On zadecydował o operacji, on wyznaczył termin w trybie cito..jest niesamowity... Uratował Mi życie.. za to Mu BARDZO DZIĘKUJĘ <3 <3 <3 Wdzięczna po grób pacjentka

   Małgorzata Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


   Wspaniały lekarz , świetlny specjalista i do tego znakomity chirurg. Bardzo konkretny – jest problem i jest jedno najlepsze rozwiązanie uzasadnione merytorycznie. Jestem pacjentką Pana Doktora dwukrotnie zakwalifikowaną do zabiegu operacyjnego i zawsze byłam zaopiekowana na każdym etapie leczenia. Równie ważne, a może najważniejsze z punktu widzenia pacjentki, jest poczucie bezpieczeństwa jakie daje rozmowa z Panem Doktorem, nawet wtedy gdy diagnoza przeraża. Wszystkim paniom, które chcą być pod bardzo dobrą opieką lekarską polecam Pana Doktora.

   Barbara Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


   Cudowny lekarz, rozumie pacjentów, chce im pomóc, ludzko obchodzi się z pacjentem, szczegółowo i w prosty sposób tłumaczy ewentualne posunięcia w trakcje operacji, podnosi na duchu, można powiedzieć, że żyje pracą, bo jest bardzo dostępny i. można na Niego liczyć o każdej porze dnia i nocy. Ludzki lekarz.

   Anna Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


   Dziękuję panu doktorowi za uratowanie zdrowia. Dzięki jego fachowości uniknęłam okaleczających, ciężkich operacji. Polecam pana doktora wielu znajomym.

   Basia Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl

    Zakres świadczonych usług

    linia

    wizyta ginekologiczno-położnicza,
    prowadzenie ciąży,
    zabiegi ginekologiczne

    Wtorek, czwartek – 16:00-17:00

    NZOZ ARKA leczenie niepłodności

    leczenie niepłodności kraków

    dr Richard Lachcina

    linia
    ginekologia

    SPECJALIZUJE SIĘ W:

    Specjalizuje się w Ginekologii i Położnictwie oraz
    Leczeniu Niepłodności Par

    Ordynator jednej z czołowych czeskich klinik leczenia niepłodności – Eurofertil w Ostrawie. Specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa w Polsce i Czechach. Specjalista z zakresu medycyny rozrodu w Czechach. Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii.

    wazne

    UWAGA: Pierwsza wizyta kwalifikująca do leczenia w klinice Eurofertil, odbywa się u ordynatora NZOZ ARKA  dr Andrzeja Bałasza. Szczegóły pod numerem telefonu: +48 692 46 43 46


    Pan Doktor Richard Lachcina to rzeczowy i profesjonalny specjalista. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu. Wspaniały lekarz, ale również i człowiek, który podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Razem z mężem oceniamy Go bardzo pozytywnie. Angażuje się i chce pomóc, zawsze wysłucha pacjenta, kontakt z Panem Doktorem jest bardzo duży - pisemny oraz telefoniczny, jest bardzo sympatyczny i uśmiechnięty. Cieszymy się że trafiliśmy do Niego!!! Z całego serca polecamy!!!

    Izabela Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.cz


    Pan Doktor Richard Lachcina to rzeczowy i profesjonalny specjalista. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu. Wspaniały lekarz, ale również i człowiek, który podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Razem z mężem oceniamy Go bardzo pozytywnie. Angażuje się i chce pomóc, zawsze wysłucha pacjenta, kontakt z Panem Doktorem jest bardzo duży - pisemny oraz telefoniczny, jest bardzo sympatyczny i uśmiechnięty. Cieszymy się że trafiliśmy do Niego!!! Z całego serca polecamy!!!

    Izabela Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.cz

     NZOZ ARKA


     Pan doktor jest najcudowniejszym człowiekiem jakiego spotkałam w swoim życiu. Wyciągnął mnie z bardzo poważnych problemów. Operował dwa razy i zrobił to tak perfekcyjnie, że nie ma śladu. Jego serdeczność, życzliwość i ciepło sprawiają, że dopóki jest czuje się bezpiecznie. Najlepszy lekarz jakiego znam. Z serca dziękuję.

     Anna Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


     Super lekarz ma super poczucie umoru każdą chorobe bardzo dokładnie tłumaczy ma podejście do pacjentów będąc w ciąży chodziłam di Niego na wizyty i jestem bardzo zadowolona aż miło się chodzi do takiego lekarza.Polecam

     Natalia Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


     Pan dr Hille rozpoznał u mnie mięśniaki macicy które były przyczyną długich miesiaczek. Przygotował mnie do operacji i ja wykonał. Czuje sie swietnie, po operacji dogladal mnie na oddziale wiec nie moge złego słowa powiedzieć. Teraz juz z wynikami byłam u doktora i okazało sie ze wszystko jest dobrze i nie trzeba nic wiecej robic. Bardzo dobry lekarz, warto polecać.

     Doziaczka Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


     Bardzo dobry i Wspaniały lekarz.. Dla mnie jest wspaniały, nie tylko jeżeli chodzi o kunszt swojego zawodu.. Pan Doktor, przeją się mną bardziej niż ja się sama sobą przejmowałam i poprzednia pani pseudo doktorka... On zadecydował o operacji, on wyznaczył termin w trybie cito..jest niesamowity... Uratował Mi życie.. za to Mu BARDZO DZIĘKUJĘ <3 <3 <3 Wdzięczna po grób pacjentka

     Małgorzata Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


     Wspaniały lekarz , świetlny specjalista i do tego znakomity chirurg. Bardzo konkretny – jest problem i jest jedno najlepsze rozwiązanie uzasadnione merytorycznie. Jestem pacjentką Pana Doktora dwukrotnie zakwalifikowaną do zabiegu operacyjnego i zawsze byłam zaopiekowana na każdym etapie leczenia. Równie ważne, a może najważniejsze z punktu widzenia pacjentki, jest poczucie bezpieczeństwa jakie daje rozmowa z Panem Doktorem, nawet wtedy gdy diagnoza przeraża. Wszystkim paniom, które chcą być pod bardzo dobrą opieką lekarską polecam Pana Doktora.

     Barbara Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


     Cudowny lekarz, rozumie pacjentów, chce im pomóc, ludzko obchodzi się z pacjentem, szczegółowo i w prosty sposób tłumaczy ewentualne posunięcia w trakcje operacji, podnosi na duchu, można powiedzieć, że żyje pracą, bo jest bardzo dostępny i. można na Niego liczyć o każdej porze dnia i nocy. Ludzki lekarz.

     Anna Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


     Dziękuję panu doktorowi za uratowanie zdrowia. Dzięki jego fachowości uniknęłam okaleczających, ciężkich operacji. Polecam pana doktora wielu znajomym.

     Basia Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl

      diagnostyka prenatalna kraków

      dr Jerzy Jakubowski

      linia
      ginekologia

      SPECJALIZUJE SIĘ W:

      Ginekologii i Położnictwie oraz
      Diagnostyce Prenatalnej

      W 1991 roku ukończyłem studia na Wydziale Lekarskim  Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W roku 2001 uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Podczas ponad dwudziestoletniej kariery zawodowej miałem okazję zdobywać doświadczenie w kilku wiodących małopolskich placówkach medycznych (m. in.: w Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera w Krakowie, Szpitalu MSWiA w Krakowie, Prywatnej Klinice “Spes” w Krakowie, Szpitalu Św. Anny w Miechowie,  NZOZ Kraków Południe, Luxmed Kraków).

      Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Ukończyłem certyfikowane kursy w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej w ginekologii i położnictwie oraz wiele innych.

      Posiadam certyfikat umiejętności londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej  (Fetal Medcine Foundation  – FMF) w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej nieprawidłowości w budowie oraz podejrzenia wad genetycznych w I trymestrze ciąży.

      Certyfikat FMF numer:  119439 – corocznie podlega pozytywnej ocenie przez szkoleniowców londyńskiej Fundacji FMF, co gwarantuje najwyższą jakość badań ultrasonograficznych przeprowadzanych przez specjalistów wyróżnionych tym certyfikatem.


      Pan doktor jest najcudowniejszym człowiekiem jakiego spotkałam w swoim życiu. Wyciągnął mnie z bardzo poważnych problemów. Operował dwa razy i zrobił to tak perfekcyjnie, że nie ma śladu. Jego serdeczność, życzliwość i ciepło sprawiają, że dopóki jest czuje się bezpiecznie. Najlepszy lekarz jakiego znam. Z serca dziękuję.

      Anna Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


      Super lekarz ma super poczucie umoru każdą chorobe bardzo dokładnie tłumaczy ma podejście do pacjentów będąc w ciąży chodziłam di Niego na wizyty i jestem bardzo zadowolona aż miło się chodzi do takiego lekarza.Polecam

      Natalia Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


      Pan dr Hille rozpoznał u mnie mięśniaki macicy które były przyczyną długich miesiaczek. Przygotował mnie do operacji i ja wykonał. Czuje sie swietnie, po operacji dogladal mnie na oddziale wiec nie moge złego słowa powiedzieć. Teraz juz z wynikami byłam u doktora i okazało sie ze wszystko jest dobrze i nie trzeba nic wiecej robic. Bardzo dobry lekarz, warto polecać.

      Doziaczka Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


      Bardzo dobry i Wspaniały lekarz.. Dla mnie jest wspaniały, nie tylko jeżeli chodzi o kunszt swojego zawodu.. Pan Doktor, przeją się mną bardziej niż ja się sama sobą przejmowałam i poprzednia pani pseudo doktorka... On zadecydował o operacji, on wyznaczył termin w trybie cito..jest niesamowity... Uratował Mi życie.. za to Mu BARDZO DZIĘKUJĘ <3 <3 <3 Wdzięczna po grób pacjentka

      Małgorzata Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


      Wspaniały lekarz , świetlny specjalista i do tego znakomity chirurg. Bardzo konkretny – jest problem i jest jedno najlepsze rozwiązanie uzasadnione merytorycznie. Jestem pacjentką Pana Doktora dwukrotnie zakwalifikowaną do zabiegu operacyjnego i zawsze byłam zaopiekowana na każdym etapie leczenia. Równie ważne, a może najważniejsze z punktu widzenia pacjentki, jest poczucie bezpieczeństwa jakie daje rozmowa z Panem Doktorem, nawet wtedy gdy diagnoza przeraża. Wszystkim paniom, które chcą być pod bardzo dobrą opieką lekarską polecam Pana Doktora.

      Barbara Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


      Cudowny lekarz, rozumie pacjentów, chce im pomóc, ludzko obchodzi się z pacjentem, szczegółowo i w prosty sposób tłumaczy ewentualne posunięcia w trakcje operacji, podnosi na duchu, można powiedzieć, że żyje pracą, bo jest bardzo dostępny i. można na Niego liczyć o każdej porze dnia i nocy. Ludzki lekarz.

      Anna Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


      Dziękuję panu doktorowi za uratowanie zdrowia. Dzięki jego fachowości uniknęłam okaleczających, ciężkich operacji. Polecam pana doktora wielu znajomym.

      Basia Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl

       Zakres świadczonych usług

       linia

       wizyta ginekologiczno-położnicza,
       USG ginekologiczno-położnicze,
       USG piersi,
       USG genetyczne płodu

       Poniedziałek – 15:00-19:30

       NZOZ ARKA

       konsultacje anestezjologiczne kraków

       dr Marta Gnatowska

       linia
       anestezjologia-2

       SPECJALIZUJE SIĘ W:

       Specjalizuje się w Anestezjologii
       i Intensywnej Terapii

       Kieruje Oddziałem Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

       Zakres świadczonych usług

       linia

       Konsultacje anestezjologiczne przed zabiegami

       NZOZ ARKA

       diagnostyka prenatalna Kraków

       dr Katarzyna Dyś-Fugiel

       linia
       ginekologia

       SPECJALIZUJE SIĘ W:

       Ginekologii i Położnictwie oraz
       Diagnostyce Prenatalnej

       Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracuje jako asystent na Oddziale Położnictwa i Ginekologii z Onkologią Szpitala Miejskiego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych konferencjach naukowych, szkoleniach oraz kursach ultrasonografii w zakresie ginekologii i położnictwa.


       Lekarz z powołania, w pełni zaangażowana i oddana swoim pacjentkom. Jestem bardz wdzięczna mojej Córce, która mi poleciła i umówiła na pierwszą wizytę do Pani Doktor. Uważam, że lepiej nie mogłam trafić. Na wizycie byłam już kilka razy i za każdym razem pełen profesjonalizm. Pani Doktor poświęca mi tyle czasu ile potrzebuje, wszystko wytłumaczy i odpowiada na wszystkie niepokojące mnie pytania, co w tej specjalności jest bardzo ważne. W 100% polecam.

       Edyta Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


       Bardzo dobrze się czułam podczas tej wizyty. Ogromny profesjonalizm! Wizyta bardzo konkretna i przyjazna

       Marta Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


       Serdecznie polecam! To była moja pierwsza wizyta u ginekologa, bardzo komfortowo, zero stresu. Pani doktor przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad, a po badaniu przedstawiła zalecenia. Ogólnie czułam się bardzo dobrze 🙂

       Justyna Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


       Zdecydowanie najlepszy ginekolog, u którego byłam! Pani doktor uważnie mnie wysłuchała, przebadała, z uwagą przejrzała wyniki moich badań i zaproponowała merytoryczny plan leczenia. Bardzo profesjonalna, konkretna i empatyczna osoba. Szczerze polecam i z całą pewnością do niej wrócę!

       KK Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


       Profesjonalna i bardzo życzliwa Pani Doktor. Wizyta przebiegła w komfortowej atmosferze. Badanie wykonane delikatnie. Wszystko dokładnie i rzeczowo wyjaśnione. Zdecydowanie polecam! 🙂

       Ola Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


       Wizyta bardzo na plus. Pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, wszystko wyjaśniała na bieżąco. Wykwalifikowana i sympatyczna osoba. Czułam się zaopiekowana i dobrze poinformowana o wszystkim.

       Patrycja Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


       Pani Doktor to niezwykle kompetentna osoba. Wielki plus za detaliczny wywiad, dokladne badanie a przede wszystkim za relacje jaka tworzy z pacjentem i komfort ktory zapewnia. Lekarz idealny!

       Anna Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl

        Zakres świadczonych usług

        linia

        wizyta ginekologiczno-położnicza,
        USG ginekologiczno-położnicze,
        USG płodu

        Wtorek – 15:00-19:00

        NZOZ ARKA

        Zakres świadczonych usług

        linia

        konsultacje ginekologiczne,
        prowadzenie ciąży,
        USG ginekologiczno-położnicze,
        zabiegi ginekologiczne

        Czwartek – 16:00-19:00

        ginekolog kraków

        dr Alina Cempa

        linia
        ginekologia

        SPECJALIZUJE SIĘ W:

        Ginekologii i Położnictwie

        Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską dbając o zdrowie swoich pacjentek i przestrzegając najwyższych standardów etyki zawodowej. Znana jest ze swojej empatii, delikatności w trakcie badań, całościowego ujęcia człowieka oraz z głębokich relacji ze swoimi pacjentami.

        NZOZ ARKA USG stawów biodrowych noworodków i dzieci


        Lekarz z powołania, w pełni zaangażowana i oddana swoim pacjentkom. Jestem bardz wdzięczna mojej Córce, która mi poleciła i umówiła na pierwszą wizytę do Pani Doktor. Uważam, że lepiej nie mogłam trafić. Na wizycie byłam już kilka razy i za każdym razem pełen profesjonalizm. Pani Doktor poświęca mi tyle czasu ile potrzebuje, wszystko wytłumaczy i odpowiada na wszystkie niepokojące mnie pytania, co w tej specjalności jest bardzo ważne. W 100% polecam.

        Edyta Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


        Bardzo dobrze się czułam podczas tej wizyty. Ogromny profesjonalizm! Wizyta bardzo konkretna i przyjazna

        Marta Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


        Serdecznie polecam! To była moja pierwsza wizyta u ginekologa, bardzo komfortowo, zero stresu. Pani doktor przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad, a po badaniu przedstawiła zalecenia. Ogólnie czułam się bardzo dobrze 🙂

        Justyna Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


        Zdecydowanie najlepszy ginekolog, u którego byłam! Pani doktor uważnie mnie wysłuchała, przebadała, z uwagą przejrzała wyniki moich badań i zaproponowała merytoryczny plan leczenia. Bardzo profesjonalna, konkretna i empatyczna osoba. Szczerze polecam i z całą pewnością do niej wrócę!

        KK Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


        Profesjonalna i bardzo życzliwa Pani Doktor. Wizyta przebiegła w komfortowej atmosferze. Badanie wykonane delikatnie. Wszystko dokładnie i rzeczowo wyjaśnione. Zdecydowanie polecam! 🙂

        Ola Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


        Wizyta bardzo na plus. Pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, wszystko wyjaśniała na bieżąco. Wykwalifikowana i sympatyczna osoba. Czułam się zaopiekowana i dobrze poinformowana o wszystkim.

        Patrycja Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


        Pani Doktor to niezwykle kompetentna osoba. Wielki plus za detaliczny wywiad, dokladne badanie a przede wszystkim za relacje jaka tworzy z pacjentem i komfort ktory zapewnia. Lekarz idealny!

        Anna Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl

         USG stawów biodrowych noworodków i dzieci

         dr Michał Kulej

         linia
         ortopedia

         SPECJALIZUJE SIĘ W:

         Radiologii i Diagnostyce Obrazowej

         Specjalizuje się w:

         • zakresie Ortopedii i Traumatologii

         Specjalizuje się w diagnostyce USG stawów biodrowych noworodków. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Członek Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Prowadzi liczne kursy szkoleniowe oraz zjazdy naukowo-szkoleniowe z zakresu diagnostyki usg.

          


         Lekarz z powołania, w pełni zaangażowana i oddana swoim pacjentkom. Jestem bardz wdzięczna mojej Córce, która mi poleciła i umówiła na pierwszą wizytę do Pani Doktor. Uważam, że lepiej nie mogłam trafić. Na wizycie byłam już kilka razy i za każdym razem pełen profesjonalizm. Pani Doktor poświęca mi tyle czasu ile potrzebuje, wszystko wytłumaczy i odpowiada na wszystkie niepokojące mnie pytania, co w tej specjalności jest bardzo ważne. W 100% polecam.

         Edyta Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


         Bardzo dobrze się czułam podczas tej wizyty. Ogromny profesjonalizm! Wizyta bardzo konkretna i przyjazna

         Marta Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


         Serdecznie polecam! To była moja pierwsza wizyta u ginekologa, bardzo komfortowo, zero stresu. Pani doktor przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad, a po badaniu przedstawiła zalecenia. Ogólnie czułam się bardzo dobrze 🙂

         Justyna Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


         Zdecydowanie najlepszy ginekolog, u którego byłam! Pani doktor uważnie mnie wysłuchała, przebadała, z uwagą przejrzała wyniki moich badań i zaproponowała merytoryczny plan leczenia. Bardzo profesjonalna, konkretna i empatyczna osoba. Szczerze polecam i z całą pewnością do niej wrócę!

         KK Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


         Profesjonalna i bardzo życzliwa Pani Doktor. Wizyta przebiegła w komfortowej atmosferze. Badanie wykonane delikatnie. Wszystko dokładnie i rzeczowo wyjaśnione. Zdecydowanie polecam! 🙂

         Ola Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


         Wizyta bardzo na plus. Pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, wszystko wyjaśniała na bieżąco. Wykwalifikowana i sympatyczna osoba. Czułam się zaopiekowana i dobrze poinformowana o wszystkim.

         Patrycja Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


         Pani Doktor to niezwykle kompetentna osoba. Wielki plus za detaliczny wywiad, dokladne badanie a przede wszystkim za relacje jaka tworzy z pacjentem i komfort ktory zapewnia. Lekarz idealny!

         Anna Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl

          Zakres świadczonych usług

          linia

          USG stawów biodrowych noworodków i dzieci

          Rejestracja telefoniczna

          REJESTRACJA POD NUMEREM (8:00-20:00):  12 427 20 20 lub 12 427 15 48

          NZOZ ARKA

          Przełożona pielęgniarek i położnych NZOZ Arka

          mgr położnictwa
          Dorota Kubaty

          linia
          pielegniarka

          Specjalista

          pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego

          Specjalista  pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego

          Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Temat pracy magisterskiej: “Psychologiczne aspekty usunięcia macicy u kobiet w wieku 20-60 lat”. W 2015 roku ukończyła studia podyplomowe WSEI w zakresie Zarządzania w Opiece Zdrowotnej. Poniżej lista kursów i certyfikatów:

          • Certyfikat nr rej. 1529/2013 – Pobieranie rozmazów cytologicznych w skryningu raka szyjki macicy – wydany przez Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej – Curie w Warszawie
          • Kurs specjalistyczny – Monitorowanie dobrostanu płodu w czasie ciąży i podczas porodu
          • Kurs kwalifikacyjny w dziedzinie Pielęgniarstwa Rodzinnego dla Położnych
          • Kurs specjalistyczny – Edukacja i wsparcie kobiety w okresie laktacji
          • Kurs specjalistyczny – Resuscytacja Krążeniowo-Oddechowa – MOIPIP
          • Kurs specjalistyczny – Ordynowanie leków i wypisywanie recept – MOIPIP oraz Wydział Nauk o Zdrowiu UJ-CM
          • Kurs kwalifikacyjny – Pielęgniarstwo Anestezjologiczne i Intensywna Opieka w Położnictwie i Ginekologii
          • Kurs specjalistyczny – Leczenie ran dla położnych – MOIPIP

          NZOZ ARKA klinika


          Miałam przyjemność kontaktu z Panem Doktorem już kilka razy.Poza profesjonalizmem -wspaniałe podejście do zestresowanego pacjenta, empatia,zaangażowanie i życzliwość. Z całego serca polecam Pana Doktora, a ze swojej strony serdecznie dziękuję:-)

          Justyna Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


          Bardzo polecam Pana Doktora i serdecznie dziękuje! Zabieg biopsji mimo mojego ogromnego strachu przebiegł bardzo dobrze, pan doktor uspokoił i zabieg był wykonany praktycznie bezbolesne, bardzo szybko i profesjonalnie.

          Iryna Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


          Bardzo profesjonalna i przemila wizyta. Znakomite podejscie do pacjenta, lekarza z powolania. Jak najbardziej polecam.

          Gabriela Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


          Gorąco polecam dr Rudnickiego. To lekarz pełen zaangażowania , poświęcenia dla problemów pacjenta i przede wszystkim prowadzący do końca leczenie. Ogromne podziękowania dla Doktora za opiekę. Na pewno skorzystam w przyszłości z fachowej wiedzy dr Rudnickiego i polecę innym.

          Julita Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


          Byłam u doktora na USG piersi. Badanie przebiegło w miłej atmosferze, doktor był delikatny, dokładnie tłumaczył wszystko. Badanie było bardzo dokładne. Z pewnością wrócę do doktora na badanie 🙂

          Jola Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


          Przesympatyczny lekarz zaangażowany, bardzo kompetentny, z uśmiechem i humorem. Zdecydowanie polecam!!!

          Magdalena Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl

           Radiologia i Diagnostyka Obrazowa

           dr Wojciech Rudnicki

           linia
           radiologia

           SPECJALIZUJE SIĘ W:

           Radiologii i Diagnostyce Obrazowej

           Absolwent studiów na kierunku lekarskim w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Asystent w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej Centrum Onkologii Oddział w Krakowie. Wykonuje badania USG w zakresie: piersi, jamy brzusznej, tarczycy, układu chłonnego, tkanek miękkich a także diagnostykę zabiegową (biopsje cienkoigłowe oraz gruboigłowe).

           Jego naukowe zainteresowania obejmują diagnostykę sutka oraz najnowsze osiągnięcia w dziedzinie obrazowania. Jest członkiem PLTR, ESR, RSNA.


           Miałam przyjemność kontaktu z Panem Doktorem już kilka razy.Poza profesjonalizmem -wspaniałe podejście do zestresowanego pacjenta, empatia,zaangażowanie i życzliwość. Z całego serca polecam Pana Doktora, a ze swojej strony serdecznie dziękuję:-)

           Justyna Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


           Bardzo polecam Pana Doktora i serdecznie dziękuje! Zabieg biopsji mimo mojego ogromnego strachu przebiegł bardzo dobrze, pan doktor uspokoił i zabieg był wykonany praktycznie bezbolesne, bardzo szybko i profesjonalnie.

           Iryna Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


           Bardzo profesjonalna i przemila wizyta. Znakomite podejscie do pacjenta, lekarza z powolania. Jak najbardziej polecam.

           Gabriela Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


           Gorąco polecam dr Rudnickiego. To lekarz pełen zaangażowania , poświęcenia dla problemów pacjenta i przede wszystkim prowadzący do końca leczenie. Ogromne podziękowania dla Doktora za opiekę. Na pewno skorzystam w przyszłości z fachowej wiedzy dr Rudnickiego i polecę innym.

           Julita Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


           Byłam u doktora na USG piersi. Badanie przebiegło w miłej atmosferze, doktor był delikatny, dokładnie tłumaczył wszystko. Badanie było bardzo dokładne. Z pewnością wrócę do doktora na badanie 🙂

           Jola Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


           Przesympatyczny lekarz zaangażowany, bardzo kompetentny, z uśmiechem i humorem. Zdecydowanie polecam!!!

           Magdalena Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl

            Zakres świadczonych usług

            linia

            USG jamy brzusznej i miednicy
            USG piersi
            USG szyi (tarczyca, ślinianki, węzły chłonne)
            USG obowdowych węzłów chłonnych (pachowe, pachwinowe, nadobojczykowe i podobojczykowe)
            USG tkanek miękkich
            USG jąder

            Środa 15:00 – 18:00

            REJESTRACJA POD NUMEREM (8:00-20:00):  12 427 20 20 lub 12 427 15 48

            NZOZ ARKA klinika

            dr Anna Ćwierz-Pieńkowska

            linia
            radiologia

            SPECJALIZUJE SIĘ W:

            Radiologii i Diagnostyce Obrazowej

            Absolwentka studiów na kierunku lekarskim w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako asystent w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej Centrum Onkologii Oddział w Krakowie.  Jest członkiem PTR, ESR, RSNA. Szczególnym obszarem jej zainteresowań są nowe technologie diagnostyczne w onkologii. Wykonuję badania USG w zakresie: piersi, jamy brzusznej, tarczycy, układu chłonnego, tkanek miękkich a także diagnostykę zabiegową (biopsje cienkoigłowe oraz gruboigłowe).


            Pani doktor jest wysokiej klasy specjalistą . Bardzo zaangażowana. Zdecydowanie stara się jak najdokładniej wykonać badanie w moim przypadku USG jamy brzusznej. Pani doktor nie wprowadza niepotrzebnej paniki. Musiałem skorzystać u Niej z badania USG po tym jak poprzedni lekarz (chirurg) stwierdził ostre zapalenie wyrostka z pilną wizytą na SOR ( bez żadnych innych objawów, w czasie największej pandemi i tragedi na SOR-ach ). Pani Pieńkowska (nie sugerowałem jej tego że poprzedni lekarz wydał taką diagnozę) po dokładnym badaniu nie stwierdziła żadnych zmian w obrębie jamy brzusznej oraz przekonana była że nie jest to OZWR, co oczywiście wszystko znalazło swoje potwierdzenie w wykonanej kilka dni po jej badaniu kompleksowej Tomografii. Jestem bardzo wdzięczny, że właśnie Pani doktor uspokoiła mnie i nie naraziła na niepotrzebny stres związany z wizytą w szpitalu i zabiegiem chirurgicznym.

            Krystian Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


            Pani Doktor to lekarz z powołania. Wiedza i pełen profesjonalizm. Wszystko szczegółowo wyjaśnia. W gabinecie panuje cudowna atmosfera. Jestem szczęśliwa że tutaj trafiłam. Szczerze polecam i jeszcze raz dziękuję!

            Katarzyna Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


            Z wizyty jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor stwarza bardzo dobrą atmosferę w czasie badania. Bada dokładnie, wszystko wyjaśnia, odpowiada na pytania pacjenta. Polecam

            MH Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


            Profesjonalne badanie. Pani doktor bardzo zaangażowana. Merytorycznie odpowiadała na każde pytanie. Wizyta odbyła się punktualnie. Za rok wrócę na kolejne badanie kontrolne. Polecam !

            Magdalena Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


            Badanie przeszło sprawnie i w miłej atmosferze. Pani doktor na bieżąco tłumaczyła przebieg badania i wyjaśniała wszelkie wątpliwości.

            Piotr Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


            Profesjonalne i miłe podejście do pacjenta, zrozumiałe objaśnienia w trakcie badania i po badaniu. Przedstawione porady do jakich specjalistów należy się kierować w celu przebadania innych problemów które pojawiły się w trakcie badania.

            Roman Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl

             Zakres świadczonych usług

             linia

             USG jamy brzusznej i miednicy
             USG piersi
             USG szyi (tarczyca, ślinianki, węzły chłonne)
             USG obowdowych węzłów chłonnych (pachowe, pachwinowe, nadobojczykowe i podobojczykowe),
             USG tkanek miękkich
             USG jąder

             Wtorki 18:00 – 20:00

             REJESTRACJA POD NUMEREM (8:00-20:00):  12 427 20 20 lub 12 427 15 48