USG ginekologiczne Kraków

USG
3D/4D HDlive

linia

USG 3D/4D HDlive jest nowoczesną techniką  diagnostyki obrazowej stosowaną w najbardziej zaawansowanych modelach aparatów USG. Pozwala na uzyskanie trójwymiarowego obrazu dziecka w czasie rzeczywistym. W czasie badania możemy obserwować ruchy dziecka, jego mimikę itd.  Badanie USG 3D/4D trwa około 30 minut. Jest całkowicie bezbolesne i nieszkodliwe zarówno dla matki jak i dla płodu. Nie wymaga pełnego pęcherza i wykonuje się je przez brzuch – tylko wyjątkowo może być potrzebne badanie przezpochwowe. Badanie może być wykonane podczas rutynowego USG genetycznego płodu.

REJESTRACJA POD NUMEREM (8:00-20:00):  12 427 20 20 lub 12 427 15 48

Najwyższej klasy aparaty

Badania USG 3D/4D HDlive wykonujemy na najwyższej klasy aparatach: Voluson E10 Expert 3D/4D HDlive oraz  Voluson E8 Expert 3D/4D HDlive. Są to aktualnie najnowocześniejsze aparaty ultrasonograficzne umożliwiające przeprowadzanie badań 3D/4D i są one dedykowane dla najbardziej wymagających ośrodków klinicznych oraz specjalistycznych pracowni ultrasonograficznych zajmujących się diagnostyką prenatalną, położniczą i ginekologiczną.

seksuolog kraków

Opinie o nas

linia


Zdecydowanie polecam. Panu doktorowi zawdzięczam zajście w ciąże, choć inni lekarze rozkładali ręce. Następnie prowadził całą ciążę aż do szczęśliwego rozwiązania. Zlecał wszystkie niezbędne badania. W przypadkach jakichkolwiek wątpliwości, mogłam się z nim kontaktować, a nawet w niedziele wieczorem mnie dwukrotnie skonsultował. Woli chuchać na zimne niż coś przeoczyć. Troskliwy i zaangażowany. Sprowadził mojego synka na świat i jestem mu za to dozgonnie wdzięczna. Oby tak dalej Panie doktorze.

Ola Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


Bardzo dobre i dokładne badania usg. Świetni specjaliści. Pozdrawiam dr Rozum-Liszewską, bardzo dokładne badanie i wytłumaczenie dolegliwości. Oby więcej takich lekarzy.

Anna Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Daję 5 gwiazdek bo nie ma takiej drugiej placówki w Krakowie, która by pełniła dyżur w ramach pogotowia antykoncepcyjnego. Lekarze Arki są dostępni codziennie, także w dni świąteczne (ja otrzymałam pomoc w niedzielę). Nie traficie tutaj na lekarza zasłaniającego się klauzulą sumienia. W placówce w ramach wizyty ambulatoryjnej pacjentka może otrzymać tabletkę dzień po. Nie muszę mówić jakie to ułatwienie w czasach gdy nie w każdej aptece można taki lek kupić. Najlepiej dzwonić bezpośrednio na numer 692-46-43-46.

B.K. Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


The doctor was very helpful and knowledgeable. He answered all of my questions fast and to the point and gave me appropriate effective medicine prescription. Highly recommended.

Karra Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


Serdecznie polecam, pan doktor jest przemiłym człowiekiem, konsultacja przebiegła bardzo sprawnie.

Luiza Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


Bardzo profesjonalne podejście. Pan Doktor robi badanie bardzo szczegółowo, przy tym tłumaczy wyniki badania. Widać profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie. Badanie usg w ciąży bardzo wnikliwe i szczegółowe, dodatkowo Pan Doktor zrobił kilka zdjęć maluszka 3D i tłumaczył, co gdzie widać. Jakość badania daje poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wszystko jest dokładnie sprawdzone. Przy tym Doktor miły i żartuje, polecam

Moonshine Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Świetny lekarz, serdecznie polecam każdemu. Momentalne wsparcie i odpowiedź na wszystkie pytania.

Aleksandra Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


Lekarz, który pacjentki traktuje bardzo poważnie, udziela dokładnych i obszernych odpowiedzi na zadane pytania. Kilka tygodni temu operował mnie - przekazał mi wyczerpujące wyjaśnienia na temat szczegółów zabiegu. Sam zabieg wykonany perfekcyjnie, bez powikłań. Zmieniam swojego dotychczasowego lekarza na Pana Doktora, ponieważ u niego mogę liczyć na fachową opiekę. Polecam

Antonina Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


Mieliśmy z partnerem duże problemy w związku,dzięki terapii u dr Bałasza wszystko sie ułożyło. Pozdrawiam

Anna Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Świetny lekarz, serdecznie polecam każdemu. Momentalne wsparcie i odpowiedź na wszystkie pytania.

Aleksandra Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


Doktor prowadził moją ciąże. Jestem bardzo wdzięczna za czujność, profesionalizm. Atmosfera w przychodni jest bardzo miła, dziewczyny zawsze były przyjazne i bardzo pomocne, jeżeli coś było niezrozumiałe. Doktor zawsze był uśmiechnięty, najważniejsze, ze jeżeli badania pokazywały złe wyniki, to nie straszył, a naprzeciwko pomagał w stabilizacji tych wyników. Mam porównanie z innymi lekarzami, i na tym bazuje się moja opinia, że doktor jest super wykwalifikowany i z profesjonalnym podejściem do prowadzenia ciąży. W grudniu urodziło się zdrowe dziecko. Jakbym planowała stać mamą drugi raz, to zdecydowania wrócę do tej przychodni!

Yehorova Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


Pełen profesjonalizm od samego wejścia do gabinetu. Polecam z całego serca. Wizytę oceniam bardzo pozytywnie, wszystko zostało mi dobrze wyjaśnione, weszłam na wizytę punktualnie. Pan doktor dokładnie wyjaśnił wszystko. W końcu ginekolog, który podchodzi fachowo i rzetelnie do wykonywanej pracy. Takiego lekarza szukałam!

Mazur Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Bardzo dobry. Szczery i sumienny. Wiele mu zawdzięczam, po wielu latach leczenia bezpłodnosci w róznych gabinetach lekarskich , otrzymałam od znajomej nr telefonu do doktora Bałasza. I tak naprawdę dopiero on zlecił odpowiednie badania i tok leczenia . To co było niemozliwe stało sie realne.Dzisiaj jestem mamą 4 letniej Dominiki.

Janka Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Bardzo fajny i rzeczowy lekarz, przede wszystkim umie słuchać i zawsze wyjaśni wszystko co potrzeba. Nie bagatelizuje problemów i obaw. Jestem bardzo zadowolona ponieważ dzięki niemu zostałam przeszczęśliwą mamą, a poprzedni specjaliści u których się leczyłam nie dawali mi żadnych szans. Jeśli macie problemy z zajściem w ciążę lub po prostu szukacie dobrego, serdecznego i skutecznego ginekologa to jest właściwy adres.

Oliena Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Super doktor. Bardzo mi pomógł z męskimi problemami. Dostałem od razu leki na wizycie i co najważniejsze pomogły. Dyskretnie i szybko, polecam

Hanys Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Konkretnie i na temat. Możliwość pobrania od razu bakteriologi i innych wymazów jest ogromnym plusem. W wielu gabinetach jest to nie możliwe.

Magda Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Szczerze polecam pana Bałasza, jest doświadczonym lekarzem o szerokiej wiedzy i wysokiej kulturze osobistej. Każda wizyta przebiega w spokojnej i sympatycznej atmosferze, dokładnie wszystko tłumaczy i w razie wątpliwości jest w kontakcie z najlepszymi specjalistami. Na jakiekolwiek nieprawidłowości reaguje natychmiast i skutecznie, widać, że dobro pacjentki i dziecka jest dla niego priorytetem. Zawsze wychodzę od niego zadowolona i spokojna.

Izabela Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl