seksuolog Kraków

Konsultacje
seksuologiczne

linia

Oferujemy skuteczne i bezpieczne metody podnoszenia męskiej sprawności seksualnej. 

Zapraszamy na konsultacje seksuologiczno – farmakologiczne w NZOZ Arka. Oferujemy całkowicie bezpieczną i zarazem skuteczną terapię  podnoszącą seksualną wydolność u mężczyzn. Zajmujemy się również problemem  przedwczesnego wytrysku. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich pacjentów zainteresowanych skuteczną metodą podniesienia potencjału seksualnego.

Mając na uwadze komfort naszych pacjentów uruchomiliśmy codzienną infolinię do konsultacji z możliwością wystawienia e-recepty : +48 880 245 685

REJESTRACJA ORAZ KONSULTACJE TELEFONICZNE POD NUMEREM (CZYNNY CODZIENNIE):  +48 880 245 685

Cennik

Cena konsultacji stacjonarnej:

  • pierwsza: 100 zł
  • kolejna (powracający pacjenci): 50 zł
  • Cena konsultacji telefonicznej wraz z e-receptą:  80 zł

W weekendy oraz święta pełnimy dyżury pod telefonem w ramach Pogotowia Seksuologiczno-Farmakologicznego. Zapraszamy do kontaktu.

seksuolog Kraków

Konsultacje
seksuologiczne

linia

Konsultacja opiera się na  wywiadzie medycznym, prowadzonym w bezstresowej, miłej atmosferze. Istnieje możliwość konsultacji telefonicznej i późniejszego odbioru pakietu leków w naszym punkcie aptecznym.  WYMAGAMY WCZEŚNIEJSZEJ REJESTRACJI TELEFONICZNEJ NA PODANY POWYŻEJ NUMER TELEFONU.  NZOZ Arka ma siedzibę w Krakowie przy ulicy Królowej Jadwigi 15 (Salwator).

Zapraszamy wszystkich pacjentów zainteresowanych podniesieniem wydolności seksualnej. Leki stosowane w naszej klinice pozwalają na:

  1. Przedłużenie stosunku.
  2. Wzmocnienie wzwodu, rozwiązanie problemu niemożności osiągnięcia i utrzymania erekcji.
  3. Opóźnienie ejakulacji.
  4. Podniesienie ogólnej sprawności seksualnej.

REJESTRACJA ORAZ KONSULTACJE TELEFONICZNE POD NUMEREM (CZYNNY CODZIENNIE):  +48 880 245 685