zabiegi ginekologiczne Kraków NZOZ Arka

Zabiegi
ginekologiczne

linia

W NZOZ  „Arka” wykonujemy zabiegi ginekologiczne. Stosujemy nowoczesne metody diagnostyczno-zabiegowe, zgodne z aktualnymi standardami PTG. Naszym atutem jest również bardzo doświadczony i kompetentny personel gwarantujący bezpieczeństwo oraz miłą atmosferę.

REJESTRACJA POD NUMEREM (8:00-20:00):  12 427 20 20 lub 12 427 15 48

Oferujemy naszym pacjentkom:

 1. Dostęp do najnowocześniejszego sprzętu i procedur medycznych.
 2. W trosce o wysoką jakość naszych usług i bezpieczeństwo pacjentek,  jako jedna z nielicznych prywatnych klinik w Polsce powołaliśmy Dział Farmakologii Klinicznej, kierowany  przez doświadczonego farmakologa klinicznego.  Fachowy personel  zapewnia stałą kontrolę nad właściwymi warunkami przechowywania i stosowania leków oraz materiałów medycznych wykorzystywanych w naszej klinice. Dodatkowym zadaniem pracowników Działu Farmakologii Klinicznej  jest optymalizacja i poprawa bezpieczeństwa farmakoterapii.
 3. Stosujemy leki i sprzęt medyczny najwyższej jakości, czołowych, sprawdzonych producentów. Ze względów bezpieczeństwa NIE UŻYWAMY TANICH, NIESPRAWDZONYCH ZAMIENNIKÓW.
 4. Posiadamy podpisaną umowę na wykonywanie zabiegów chirurgicznych w ramach prywatnych ubezpieczeń medycznych MEDICOVER oraz ENEL-MED.
 5. Istnieje możliwość finansowania zabiegów w systemie ratalnym MEDIRATY.

zabiegi ginekologiczne kraków

Zabiegi
wykonywane w NZOZ Arka

linia
 • Hysteroskopia

 • Gruczoł Bartholina

 • Konizacja  wraz z preparatem histopatologicznym (szyjka, kanał, macica)

 • Polip szyjki macicy wraz pobraniem wycinka z kanału szyjki  i jamy macicy

 • Wyłyżeczkowanie jamy macicy

REJESTRACJA POD NUMEREM (8:00-20:00):  12 427 20 20 lub 12 427 15 48

ginekologia

Lista lekarzy wykonujących zabiegi ginekologiczne

linia

dr Andrzej Bałasz

 • Ginekologia i Położnictwo
 • Ginekologia Diagnostyczno – Operacyjna


Mogłabym podpisać się obiema rękami i nogami pod ostatnią opinią, ale też całą resztą pozytywnych komentarzy. 13 lat temu lepiej nie mogłam trafić. Jest to najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej wyboistej drodze. Lekarz-człowiek na dobre i na złe. Dwa cc przeprowadzone perfekcyjnie, operacja ginekologiczna ... jestem pacjentką z tzw "trudnym wywiadem", ale Doktor nie boi się wyzwań. Czasami słowa nie są w stanie wyrazić wdzięczności... lekarzowi z sercem z całego serca jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystko. Dziękuje Panie Doktorze za dwa moje cudy i wspaniałą na najwyższym poziomie ...

Cecinne Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Wybitny specjalista, posiadający wiedzę i doświadczenie co łączy z wyśmienitym podejściem do pacjentek oraz wysoką kulturą osobistą. Doskonale wyposażony gabinet. Wizyta odbyła się bez opóźnień. Badania przeprowadzone sprawnie . Informacje uzyskane od dr są bardzo czytelne. Szczerze polecam. Jestem.pod opieką dr od wielu lat . Jest godny zaufania.

Pacjentka Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Dziękuję Panu doktorowi za mojego synka. Jest najlepszym lekarzem jakiego kiedykolwiek spotkałam. Bardzo konkretny z planem działania, nie owija w bawełnę. Ufałam mu już od pierwszej wizyty i wierzyłam, że mi pomoże. Precyzyjnie postawił diagnozę i po pół roku wizyt byłam już w ciąży. Jeśli jakaś przyszła Mama straciła już nadzieję, tak jak ja kiedyś, niech da sobie ostatnią szansę i wybierze sie do Pana doktora.

DDZ Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Fenomenalny specjalista. Godny polecenia zarówno w przypadku dolegliwości kobiecych jak i męskich. Pozdrawiam

Malicka Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Do Pana Andrzeja trafiłam po raz pierwszy i wiem, że zostanę na dłużej! Wizyta oraz badanie przebiegły szybko, sprawnie, kompletnie bezboleśnie i rozwiały moje wszelkie wątpliwości. Doktor udziela konkretnej odpowiedzi na zadane mu pytanie, przy rozmowie czuć, że mamy do czynienia z kompetentną osobą. Polecam każdej kobiecie!

FlexyM Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Do Pana doktora trafiłam z mięśniakiem macicy (około 5 cm), który był prawdopodobną przyczyną utraty zaawansowanej ciąży. Po dokładnym badaniu i konsultacjach Pan doktor przeprowadził hesteroskopię diagnostyczną i operacyjną, coś, czego w ogóle nie proponował żaden wcześniej odwiedziny lekarz, coś, co przywróciło mi/nam nadzieję. Pan doktor ma dużo cierpliwości, odpowiada na wszystkie pytania, wybiera najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązania. Przed nami jeszcze jeden zabieg, który być może pozwoli zakończyć leczenie. Dziękuję Panie doktorze.

Marzena Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Świetny lekarz ginekolog. Bez problemu poradził sobie z uporczywie nawracającymi infekcjami intymnymi z czym mój poprzedni lekarz "walczył" przez prawie rok. Sprawia też wrażenie bardzo miłego i ciepłego człowieka.

Sophie Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Dla mnie Dr Bałasz to chodzący cudotwórca - to dzięki niemu mogłam aż dwa razy przezywac cud bycia mama, to dzięki jego wsparciu i wspanialej fachowej opiece nie tylko lekarskiej ale po prostu ludzkiej pozytywnie spojrzałam na zycie. To człowiek nie tylko lekarz - GODNY POLECENIA! Przedewszystkim dzięki jego dobremu nastrojowi wizyta przebiega komfortowo, wspaniały lekarz - który zawsze potrafi odebrać telefon i widać ze zależy mu na dobru pacjenta nawet przez słuchawkę, Panie Dr - dziękujemy! Mama Tusi i Emci:)

Angie Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Bardzo profesjonalne podejście. Pan Doktor robi badanie bardzo szczegółowo, przy tym tłumaczy wyniki badania. Widać profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie. Badanie usg w ciąży bardzo wnikliwe i szczegółowe, dodatkowo Pan Doktor zrobił kilka zdjęć maluszka 3D i tłumaczył, co gdzie widać. Jakość badania daje poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wszystko jest dokładnie sprawdzone. Przy tym Doktor miły i żartuje, polecam

Moonshine Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Konkretnie i na temat. Możliwość pobrania od razu bakteriologi i innych wymazów jest ogromnym plusem. W wielu gabinetach jest to nie możliwe.

Magda Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl


Pełen profesjonalizm od samego wejścia do gabinetu. Polecam z całego serca. Wizytę oceniam bardzo pozytywnie, wszystko zostało mi dobrze wyjaśnione, weszłam na wizytę punktualnie. Pan doktor dokładnie wyjaśnił wszystko. W końcu ginekolog, który podchodzi fachowo i rzetelnie do wykonywanej pracy. Takiego lekarza szukałam!

Mazur Ocena pochodzi ze strony rankinglekarzy.pl

  dr n. med. Grzegorz Hille

  • Ginekologia i Położnictwo 

  • Ginekologia Diagnostyczno – Operacyjna


  Pan doktor jest najcudowniejszym człowiekiem jakiego spotkałam w swoim życiu. Wyciągnął mnie z bardzo poważnych problemów. Operował dwa razy i zrobił to tak perfekcyjnie, że nie ma śladu. Jego serdeczność, życzliwość i ciepło sprawiają, że dopóki jest czuje się bezpiecznie. Najlepszy lekarz jakiego znam. Z serca dziękuję.

  Anna Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


  Super lekarz ma super poczucie umoru każdą chorobe bardzo dokładnie tłumaczy ma podejście do pacjentów będąc w ciąży chodziłam di Niego na wizyty i jestem bardzo zadowolona aż miło się chodzi do takiego lekarza.Polecam

  Natalia Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


  Pan dr Hille rozpoznał u mnie mięśniaki macicy które były przyczyną długich miesiaczek. Przygotował mnie do operacji i ja wykonał. Czuje sie swietnie, po operacji dogladal mnie na oddziale wiec nie moge złego słowa powiedzieć. Teraz juz z wynikami byłam u doktora i okazało sie ze wszystko jest dobrze i nie trzeba nic wiecej robic. Bardzo dobry lekarz, warto polecać.

  Doziaczka Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


  Bardzo dobry i Wspaniały lekarz.. Dla mnie jest wspaniały, nie tylko jeżeli chodzi o kunszt swojego zawodu.. Pan Doktor, przeją się mną bardziej niż ja się sama sobą przejmowałam i poprzednia pani pseudo doktorka... On zadecydował o operacji, on wyznaczył termin w trybie cito..jest niesamowity... Uratował Mi życie.. za to Mu BARDZO DZIĘKUJĘ <3 <3 <3 Wdzięczna po grób pacjentka

  Małgorzata Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


  Wspaniały lekarz , świetlny specjalista i do tego znakomity chirurg. Bardzo konkretny – jest problem i jest jedno najlepsze rozwiązanie uzasadnione merytorycznie. Jestem pacjentką Pana Doktora dwukrotnie zakwalifikowaną do zabiegu operacyjnego i zawsze byłam zaopiekowana na każdym etapie leczenia. Równie ważne, a może najważniejsze z punktu widzenia pacjentki, jest poczucie bezpieczeństwa jakie daje rozmowa z Panem Doktorem, nawet wtedy gdy diagnoza przeraża. Wszystkim paniom, które chcą być pod bardzo dobrą opieką lekarską polecam Pana Doktora.

  Barbara Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


  Cudowny lekarz, rozumie pacjentów, chce im pomóc, ludzko obchodzi się z pacjentem, szczegółowo i w prosty sposób tłumaczy ewentualne posunięcia w trakcje operacji, podnosi na duchu, można powiedzieć, że żyje pracą, bo jest bardzo dostępny i. można na Niego liczyć o każdej porze dnia i nocy. Ludzki lekarz.

  Anna Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


  Dziękuję panu doktorowi za uratowanie zdrowia. Dzięki jego fachowości uniknęłam okaleczających, ciężkich operacji. Polecam pana doktora wielu znajomym.

  Basia Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl

   dr Jerzy Jakubowski

   • Ginekologia i Położnictwo
   • Badania Prenatalne


   Pan doktor jest najcudowniejszym człowiekiem jakiego spotkałam w swoim życiu. Wyciągnął mnie z bardzo poważnych problemów. Operował dwa razy i zrobił to tak perfekcyjnie, że nie ma śladu. Jego serdeczność, życzliwość i ciepło sprawiają, że dopóki jest czuje się bezpiecznie. Najlepszy lekarz jakiego znam. Z serca dziękuję.

   Anna Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


   Super lekarz ma super poczucie umoru każdą chorobe bardzo dokładnie tłumaczy ma podejście do pacjentów będąc w ciąży chodziłam di Niego na wizyty i jestem bardzo zadowolona aż miło się chodzi do takiego lekarza.Polecam

   Natalia Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


   Pan dr Hille rozpoznał u mnie mięśniaki macicy które były przyczyną długich miesiaczek. Przygotował mnie do operacji i ja wykonał. Czuje sie swietnie, po operacji dogladal mnie na oddziale wiec nie moge złego słowa powiedzieć. Teraz juz z wynikami byłam u doktora i okazało sie ze wszystko jest dobrze i nie trzeba nic wiecej robic. Bardzo dobry lekarz, warto polecać.

   Doziaczka Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


   Bardzo dobry i Wspaniały lekarz.. Dla mnie jest wspaniały, nie tylko jeżeli chodzi o kunszt swojego zawodu.. Pan Doktor, przeją się mną bardziej niż ja się sama sobą przejmowałam i poprzednia pani pseudo doktorka... On zadecydował o operacji, on wyznaczył termin w trybie cito..jest niesamowity... Uratował Mi życie.. za to Mu BARDZO DZIĘKUJĘ <3 <3 <3 Wdzięczna po grób pacjentka

   Małgorzata Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


   Wspaniały lekarz , świetlny specjalista i do tego znakomity chirurg. Bardzo konkretny – jest problem i jest jedno najlepsze rozwiązanie uzasadnione merytorycznie. Jestem pacjentką Pana Doktora dwukrotnie zakwalifikowaną do zabiegu operacyjnego i zawsze byłam zaopiekowana na każdym etapie leczenia. Równie ważne, a może najważniejsze z punktu widzenia pacjentki, jest poczucie bezpieczeństwa jakie daje rozmowa z Panem Doktorem, nawet wtedy gdy diagnoza przeraża. Wszystkim paniom, które chcą być pod bardzo dobrą opieką lekarską polecam Pana Doktora.

   Barbara Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


   Cudowny lekarz, rozumie pacjentów, chce im pomóc, ludzko obchodzi się z pacjentem, szczegółowo i w prosty sposób tłumaczy ewentualne posunięcia w trakcje operacji, podnosi na duchu, można powiedzieć, że żyje pracą, bo jest bardzo dostępny i. można na Niego liczyć o każdej porze dnia i nocy. Ludzki lekarz.

   Anna Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


   Dziękuję panu doktorowi za uratowanie zdrowia. Dzięki jego fachowości uniknęłam okaleczających, ciężkich operacji. Polecam pana doktora wielu znajomym.

   Basia Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl

    dr Anna Lisiewicz

    • Ginekologia i Położnictwo


    Zdecydowanie polecam. Widomo, że kobiety nie przepadają za tego typu wizytami, jednak u Pani Doktor znika cały stres. Szczegółowo wyjaśnia i krok po kroku opisuje badanie. Dodatkowo, poprzez miłą rozmowę, stwarza przyjazną atmosferę. Pełen profesjonalizm, na pewno będę wracać 😉

    Marta Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


    Pani doktor jest niezwykle sympatyczną i ciepłą osobą z ogromną wiedzą. Wszystko wyjaśnia, tłumaczy. Wizyta w gabinecie Pani doktor odbywa się w przyjaznej, spokojnej atmosferze. Polecam każdej niezdecydowanej kobiecie.

    Jaga Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


    Pani Doktor bardzo miła i empatyczna. Bardzo dokładnie przebadała mnie. Wizyta przebiegła bardzo miło. Poczułam się naprawdę zaopiekowana.Polecam!

    Anna Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


    Bardzo polecam Panią doktor, świetny specjalista. Wywiad dokładny,, wszystko wyjaśnia szczegółowo, polecam.

    ED Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


    Bardzo miła i przyjazna atmosfera, początkowy stres od razu zniknął. Szybka i profesjonalna wizyta.

    Monika Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl


    Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor! Miła, sympatyczna a przy tym bardzo rzetelna, wszystko wyjaśniła tak, że wyszłam z gabinetu z pełnym wachlarzem informacji. Gorąco polecam!

    Dorota Ocena pochodzi ze strony znanylekarz.pl