Pogotowie antykoncepcyjne Kraków

Pogotowie antykoncepcyjne

linia

Codzienny dyżur ginekologiczny – także sobota – niedziela – święta.

PEŁNIMY CODZIENNIE CAŁODOBOWE DYŻURY W RAMACH KRAKOWSKIEGO POGOTOWIA ANTYKONCEPCYJNEGO  – e-recepta na tabletkę awaryjną po stosunku (aktualizowano – 05.02.2021):

PROWADZIMY CAŁODOBOWE KONSULTACJE ANTYKONCEPCYJNE I WYSTAWIAMY AWARYJNE E-RECEPTY POD NUMEREM TELEFONU:  880-245-685  lub 692-464-346

Oferujemy całodobowe tele-konsultacje z wystawieniem e-recepty lub konsultacje stacjonarne z ambulatoryjnym dostępem do tabletek awaryjnych (antykoncepcyjnych – dzień po) w bardzo korzystnych cenach. Pracujemy codziennie – całodobowo – także w weekendy i święta. Nie wymagamy badania ginekologicznego – konsultacja opiera się na wywiadzie lekarskim. Wystawiamy e-recepty na tabletki po stosunku oraz na kontynuację antykoncepcji regularnej w cenie  80 zł.

GWARANTUJEMY EKSPRESOWĄ REALIZACJĘ USŁUGI – E-RECEPTA RAZEM Z LEKIEM ANTYKONCEPCYJNYM DO 30 MINUT OD KONSULTACJI. GWARANTUJEMY ŻYCZLIWĄ , PEŁNĄ EMPATII I INTYMNOŚCI ATMOSFERĘ W NASZEJ PLACÓWCE.

W standardowych godzinach otwarcia placówki (poniedziałek-piątek 8:00-20:00) konsultacje w ramach antykoncepcji po stosunku realizowane są od ręki bez konieczności wcześniejszej rejestracji. Poza standardowymi godzinami pracy, w przypadku chęci odbycia tele-porady lub konsultacji stacjonarnej z ambulatoryjnym dostępem do leku,  prosimy o kontakt pod numerem telefonu (całodobowy) : 880-245-685  lub 692-464-346.

NZOZ Arka ma siedzibę w Krakowie przy ulicy Królowej Jadwigi 15 (Salwator).